Gyere és osszuk meg egymással tapasztalatainkat és mintáinkat!![]()
szia, már van egy ilyen forumitt.http://canadahun.com/forum/showthrea...-horgolas-2012
gyönyörüek
Ha nem tudunk mosolyogni, nem lesz beke a vilagon. Nem ugy teremtjük meg a beket, hogy felvonulast szervezünk az atomraketak ellen. Ahogyan mosolyogni, lelegezni tudunk, ahogyan "beke" tudunk lenni azzal teremthetünk beket.
- Thich Nhat Hanh
"Keserű tapasztalatból tanultam meg a legfőbb leckét: meg kell őriznem a haragomat, mert ahogy a megőrzött hő energiává alakítható, ugyanúgy az irányított harag is olyan erővé alakítható át, amely az egész világot meg tudja mozgatni." (Mahatma Gandhi)
Das Schwierigste am Leben ist es, Herz und Kopf dazu zu bringen, zusammenzuarbeiten. In meinem Fall verkehren sie noch nicht mal auf freundschaftlicher Basis.
jaj de jó, annyira véletlenül találtam rá most, pedig tegnap még rá is kerestem és nem dobott ki semmit a kereső, annyira örülök hogy van itt ilyen is, szemmel tartom.
habár tapasztalatokban elég nagy a hiány, merthogy kilenc évesen horgoltam utoljára, de annyira jó volt, hogy szeretnék megint.![]()
http://canadahun.com/forum/showthrea...-horgolas-2012 gyere át erre a topicra!Ezt az előtt csináltam hogy azt megtaláltam volna!
![]()
Dia
Gyerekkoromban horgoltam, de szerintem már elfelejtettem![]()
Bár a fejemben előttem van.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)