Sziasztok!
Jelentem, délelőtt, a postára adási ceremónia megtörtént!
Betti
Segítség a Winrar használatához (rar fájlok kicsomagolása, nagyméretű fájlok csatolása): (1),
Szójátékok - a 20 hozzászólás megszerzéséhez
RR3 sorrendtábla RR5 sorrendtábla 468
RR3 -as minták #396#397#399]
Tündi! Te is lesheted a postást, tegnap adtam fel a motyót![]()
Betti, megérkezett a csomagÚgy örültem neki (Borbolyénak is az RR4-ből), mintha ajándékot kaptam volna
Nagyon jól néz ki élőben a kendőd! Hát majd még a végeredmény! Pazar lesz! A részletes útmutatót követni fogom, enyém a bal alsó sarok. Azaz jobb alsó. Valahogy ezt mindig összekeverem
![]()
Képzeljétek mi történt, még két hete megrendeltem a Vénusz fonalat webáruházból, ami szépen meg is jött, három papírdobozkába szortírozva, öröm volt nézni. Egy hétre rá kaptam egy újabb értesítőt, hogy csomagom jött. Mondom ez érdekes, mert már mindent megkaptam. Hát kiderült, hogy még egyszer elküldték a fonalaimat, igaz most csak két papírdobozt kaptam, a három helyett. És ma reggel megint jött az értesítő, hogy ösmételten csomag, ezúttal egy papírdobozkában, ami a második eresztésből kimaradt, plusz egy apró ajándék keresztszemes készlet, üzenettel, hogy elnézést a késésértMilyen késés????
![]()
Gyakorlatilag duplán megkaptam a fonalakat, plusz ajándék, és a Kft-nek pedig háromszoros postaköltség, amiből én csak egyet fizettem.
Valami nagy kavarás lehetett náluk... most azon tanakodom hogy felhívom őket és szólok, mert hát én nem kértem duplán a fonalakat, viszont nem is szeretném duplán kifizetni, mégis megkárosítani sem szeretnek senkit... a boltban is mindig szólok ha véletlen rosszul adnak vissza. Küldjem vissza postán? Vagy tegyek úgy mintha nem történt volna semmi??? Nyilván nem fognak ettől becsődölni... majd könyveléskor rájönnek hogy hoppá mi történt. Mindenesetre ez fura ügy![]()
Betti
Segítség a Winrar használatához (rar fájlok kicsomagolása, nagyméretű fájlok csatolása): (1),
Szójátékok - a 20 hozzászólás megszerzéséhez
RR3 sorrendtábla RR5 sorrendtábla 468
RR3 -as minták #396#397#399]
Sziasztok!
Szeretnék mindenkitől elnézést kérni, hogy addig nem jelentkeztem. Figyelemmel kisértelek benneteket, de sajnálatos családi egészségügyi problémák miatt nem volt időm semmire. Remélem most már minden rendben lesz.
Elkészültem a csomaggal minden borítékban, igyekszem sűrűbben jelentkezni.
A mintám ugyanaz mint Macleod Andié Renato Parolin :Bacche sotto la neve
25.jpg26.jpg
DMC fonallal 18-as krém szinű Aida-ra.
Szia, Veronika, de jó, annyira örülök neked! Remélem, és szívből kívánom, hogy jobb idők jöjjenek!!!
Mindannyian megérdemelnénk már végre egy szusszanásnyi, felhőtlen időszakot.....................
Annak meg, hogy ugyanazt választottuk, annak is, nagyon! Érdekes lesz találkozni vele, majd, valahol az időben, hogy vajon milyen hatása lesz más anyagon, más fonalakkal!
Küldd vissza, neked lesz jobb! A tiszta lelkiösméret az ilyen apróságnak tűnő dolgokban a legfontosabb. Hiszen te is azt akarod, érzem én...Annak az embernek, aki rosszul ügyintézett, akár, baja is lehet belőle. Én is szólok mindig a boltban is, mert mindig bevillan, hogy este, kasszazárásnál mi történik, és azt , akit otthon x éhes száj várja... Hát, nem akarnék a helyében lenni.
Arról nem is beszélve, hahaha, velem legalábbis idáig MINDIG megtörtént, régen, ha bármiben, ilyesmiben rosszul döntöttem, vagyis a magam javára, szinte napra-pénzre pontosan visszakaptam az élettől. Hogy megtudjam, milyen érzés az. Utoljára főiskolás koromban volt ilyen, hogy találtam a vonaton 800 forintot, egy névvel ellátott pénztárcában, és nem vettem a fáradságot visszaküldeni, mert lusta voltam, egyszerűbb volt azt gondolni, barátom, így jártál, kétezer forint volt az ösztöndíjam, hú, de nagy pénz volt extra 800 mellé. Nem telt el két hét ahhoz, hogy elhagytam a sajátom ... Nagyjából azóta tudom, és betartom, hahahahah.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)