A sport rovatban sok topicot láttam, gondolom indítok egy kézilabdásat. Ha ez problémát okor akkor kérem töröljétek.

Koszi , atnezem, de 21 eve nem lattam kezilabdat, azert volt ekkora a lelkesedesem;)

Mapecho2

Állandó Tag
Állandó Tag
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><TBODY><TR><TD width="100%" background=images\menuhatter.jpg>Graboplast ETO: Egy félidőig tartott az erő</TD></TR><TR><TD bgColor=#ffffff colSpan=2>
<TABLE width="98%" align=center border=0><TBODY><TR><TD> Győri Graboplast ETO - Kometal Skopje 26-28 (17-12)

Győr, 2500néző.Vezette: Vodopivec-Krasna (SLO)
ETO: HERR O. - Kovacsicz 4, BRADEANU 5, Görbicz 7(4) Dokic 1, Mörtel 4, Vérten 2
Csere: Petróczi (kapus) Temes 3(3), Bódi, Nagy K., Juhász, Lazer
Edző: Róth Kálmán
Kometal: Kolesnik - TODOROVSKA 5, Loki 1, Radulovic 3, PLATON 3, Portjanko 3, ÖZEL 9(1)
Csere: BORYSENKO(kapus), Buyanova 3(2), Nahcinvali, Amorim 1, Rajhel
Edző: Andriy Portnoy

Hétméteresek: 10/7 and 4/3
Kiállítások: 12 perc and 14 perc

A mérkőzés előtti sajtótájékoztatón bejelentették, hogy a Győri Graboplast ETO KC legnagyobb támogatója az Audi Hungária Motor Kft lesz 2006.július 1-től, így a női csapat nevet Győri Audi Hungária ETO KC-ra változik. A szerődést a mérkőzés szünetében szentesítette dr. Johaness Roschek az Audi Hungaria Motor Kft ügyvezető igazgatója és Vanyus Attila, a Győri ETO KC elnöke.
A zöld-fehérek ragyogóan kezdték a mérkőzést, a jó védekezésnek és Herr nagyszerű kapusteljesítményének hála folyamatosan növelték előnyüket. Bradeanu parádézott támadásban és a védekezésben megszerzett labdákból többször is sikeresen indult a Győr. Meglepő volt, hogy a védekezéséről híres Kometal nem nagyon tudott mit kezdeni a győri támadásokkal, amelynek szellemi vezére Görbicz Anita volt.
A második játékrész sajnos teljesen más képet mutatott. Érezhetően elfáradtak a hazaiak, ami nem is csoda, hiszen hetek óta alig-alig tudnak edzeni a kulcsemberek. Bradeanut is le kellett cserélni, mert gerincproblémái miatt nem tud végig játszani 60 percet. Így aztán az amúgy is sérült Gogirla mellett, másik gólerős belső emberét is elveszetette az ETO, miközben Özel magához tért és támadásban is villogott, szórta a gólokat és gólpasszokat. A végén ugyan mindent megpróbáltak a győriek, de teljesen elkészültek a fizikai erejükkel, így igazából nem maradt sansz a győzelemre. Ez pedig azt jelenti, ha vasárnap az Aalborg otthon legyőzi a Volgogradot, akkor az ETO valószínűleg a KEK-ben folytathatja. A mérkőzéshez hozzátartozik, hogy az Európa-szerte retteget Kometal szurkolók, ezúttal is - akárcsak Szkopjéban - rendkívül sportszerűen viselkedtek és a két tábor a mérkőzés után megtapsolta egymást.

Róth Kálmán: Egy félidőig előbukkant az őszi ETO, csodálatosan kézilabdáztunk. A második játékrészben elfáradtunk. Sajnos rengeteg a sérült, beteg játékosunk. Egy edzésen általában 4-5 ember tud teljes értékű munkát végezni. Ráadásul nagyon hiányzik a BL-rutin a csapatnak, vezetőknek egyaránt. Ha ideális állapotban lépünk pályára, akkor legyőztük volna a Szkopjét, amely azonban egyelőre jobb, rutinosabb csapat nálunk.

Andriy Portnoy: Nagyon nehéz mérkőzés volt, az első félidőben a Győr sokkal jobban játszott. A fordulás után keményebben védekeztünk és sokkal gyorsabban játszottunk. Elértük a célunkat, hiszen továbbjutottunk. Gratulálok az ETO-nak és sok sikert kívánok neki a későbbiekben.
</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR></TBODY></TABLE>

MAI MECCS. Kikaptunk egy klasszis csapattól, ezért nem szabadna szomorkodnom mégis megteszem :(