Hírek A nemzetközi helyzet fokozódik: egyre több az osztrák rendőr Magyarországon

Az illegális migráció, az embercsempészés és a határon átnyúló más bűncselekmények elleni még hatékonyabb fellépés érdekében növekszik a Magyarországon szolgáló osztrák rendőri kontingens létszáma – közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.

A két ország belügyminiszterének 2020-ban kötött megállapodása óta az osztrák rendőrök folyamatosan segítik az Európai Unió külső határainak védelmét, az illegális migráció és az embercsempészek elleni fellépést.
A kontingensben jelenleg szolgáló tizennyolc osztrák rendőr mellé hétfőn további hét csatlakozott, és a tervek szerint a hónap közepétől már összesen 48-50 osztrák rendőr segíti a magyar kollégák munkáját közös járőrszolgálatok keretében.

Az osztrák rendőrök a magyarországi tevékenységük során a saját egyenruhájukat és felszerelésüket viselik, a magyar jogszabályokkal összhangban, kizárólag magyar rendőrökkel közösen intézkednek – közölte a rendőrség. Közös járőrszolgálatokat elsősorban Magyarország déli határszakaszain végeznek, főként a határmenti településeket és közutakat ellenőrzik.

1725384613847.jpeg

 
mondjuk ezt az olasz, spanyol meg a többi migráns fogadó állomásokon kéne kezdeni és felszámolni, akkor talán kevesebb munkájuk lenne...
 
Muszáj mert a menekültek arról panaszkodnak, hogy
a magyar határörök megverik, kirabolják öket, elveszik a pénzüket, telefonjaikat és visszatoloncolják öket a kerités másik oldalára.

Az osztrákok már voltak korábban is Magyar területen, de amit láttak az arra késztette öket, hogy ne adják az arcukat a magyar praktikákhoz

Orbán azzal fenyegetőzik, hogy a migrációban levöket repülővel elszállítja Brüsszelbe.
A milliós bírságot nem hajlandó Orbán megfizetni, jó ha vannak ott tanuk, mint az osztrákok.

Az ENSZ Menekültügyi Főbiztossága szerint 2023-ban 1.185 ember menekült el Magyarországról és kért menedékjogot más országokban.
Ez az összes lakos kb. 0,012%-ának felel meg.
 
Ez most a sláger a migráns témában...ha valakivel összefutok és feljön a migráns téma ezzel a hírrel kezd és teli szájjal mosolyog!
A rendszerszinten rasszista minta országban is volt ilyen kísérlet. Ott is déli határral van gond és az ottaniak is humanitárius folyóson szállítják a menekülteket olyan városokban ahol demokratikusabb a légkör.
 
Ez most a sláger a migráns témában...ha valakivel összefutok és feljön a migráns téma ezzel a hírrel kezd és teli szájjal mosolyog!

Nagyon várom már, hogy Orbánnak Brüsszelben "face to face" a szemébe mondják az EP képviselők a véleményüket. :)

Orbán Tusványfürdön nyíltan kimondta, hogy csak Kina miatt nem léptette ki eddig Magyarországot az EU-ból.
Nem értem, hogy mire vár az Európai Union.
 
Ez most a sláger a migráns témában...ha valakivel összefutok és feljön a migráns téma ezzel a hírrel kezd és teli szájjal mosolyog!

Megérkezett a második felszolitás.
Egy hete van a kormánynak, hogy megússza a százmillió eurós bírságokat
Az első fizetési felszólítás lejárt, ezért egy másodikat is küldött az Európai Bizottság rövidebb fizetési határidővel.
Ha szeptember 17-ig, amikor letelik a 15 nap, a magyar kormány nem teljesíti a kötelezettségét, akkor az egyébként jogos egyéb kifizetésekből tartják majd vissza ezt az összeget.

A 200 millió EURO időközben 48 millióval nött.

Majd csak az ajkukra fagy a mosoly a fideszesek arcán.
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

nkatalin wrote on bsilvi's profile.
Szia mit fordítasz most? Dianne Duvall könyv tervbe van esetleg? Köszi az eddigi fordításokat nagyon imádom őket!
bbea69 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Hálás köszönet az új fordításért, a rengeteg belefektetett munkáért!
vorosmart wrote on bsilvi's profile.
Köszönöm a új fordítást, kellemes húsvéti ünnepeket kívánok !
vorosmart wrote on DeeYoo's profile.
Köszönöm a Deamonica fordítást, kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
Diós Alexandra wrote on Ajuda67's profile.
Szuper lett a 36. Könyv is. Várom a továbbiakat

Statisztikák

Témák
38,723
Üzenet
4,933,218
Tagok
624,006
Legújabb tagunk
ClintonidomO
Oldal tetejére