Hírek Beszólogatások és parázs hangulat a helyszínen, lezajlott a köztévés vita

Véget ért ez EP-listavezetői vita, ami a várakozások ellenére nem fulladt botrányba, bár voltak csípős odaszólogatások a beszédek alatt.

Magyar Péter a vita idejére tüntetést is szervezett, de megjelentek a DK és Momentum hívei is. Percről-percre közvetítés.

Egymásnak feszült a DK és a Tisza Párt a Várkert Bazárnál

Mráz: A Fidesz megőrizte vezető pozícióját, második a Tisza Párt

Magyar Péter és Deutsch Tamás nem él a hétvégi EP-listvazetői vita lehetőségével

1717104579286.png

 
Kiábrándító. Az én életemben már nem lesz változás - ill. ettől nem.

Az AI-któl, (magyarul MI-ktől, mert nekünk erre olyan szó kellett, amit másra használunk) előbb, mint ezektől; de az már nem ennek a rendszernek, nem ennek az országnak, nem ezeknek az embereknek lesz “köszönhető”.

Basszus, egy pillanatra azért jó volt a remény :dr_173:
 
Szokásomtól eltérően odakapcsoltam a az "m.királyira" és végignéztem a műsor azon részét, amelyben a 11 aspiráns és a 2 "vatta" szerepelt, illetve néhányuk kivételével leszerepelt.
Semmi izgalom, semmi "parázshangulat", mert mindenki azt mondta el, amit már eddig is, csupán annyi előnye volt az egésznek, hogy a TV1 még megmaradt egy-két tucat nézője szembesült a számukra megszokott fideszes, és mihazánkos szövegen túl azzal is, hogy a világ nem csak a "guruló dollárról", "gyurcsányról", "soroshálózatról", satöbbiről szól.
A "stúdió-diskurus" azonban már nem érdekelt, mert a "totális dajcsgyőzelemről", és a "baloldali ellenzék megsemmisüléséről" még eleget fogunk hallani június 9.-ig.

Zárójel következik. Most már csak arra adjon valaki választ, hogy Márki-Zay, vagy Magyar Péter, Donáth Anna, és még mások, mitől baloldaliak?
 
Utoljára módosítva:
Basszus, egy pillanatra azért jó volt a remény
Kizárt hogy tömeggel egy stúdióban lehessen vitát vitatkozós vitát rendezni
Már egy 4-5 fős beszélgetés is szurka piszkába és beszólásos sablonokba torkollik
Aki nem vett részt az nem vesztett, nem nyert
De pártmaszlagos felhúzott duracell nyuszik se lettek
 
Kizárt hogy tömeggel egy stúdióban lehessen vitát vitatkozós vitát rendezni
Már egy 4-5 fős beszélgetés is szurka piszkába és beszólásos sablonokba torkollik
Aki nem vett részt az nem vesztett, nem nyert
De pártmaszlagos felhúzott duracell nyuszik se lettek
Dehogynem vesztett. Méghozzá pénzen sem vásárolható IDŐT.
 
Zárójel következik. Most már csak arra adjon valaki választ, hogy Márki-Zay, vagy Magyar Péter, Donáth Anna, és még mások, mitől baloldaliak?
Már egy ideje se megegyezni nem tud a "hivatalos" politológusi csapat
vagyis az elemzők abban mi az hogy bal oldal és jobb
Kik a tagjai ki hová sorolhatók.
Ezért egyszerűbbnek tűnik úgy ketté venni kormányon levők és nem kormányon lévők
Nem jó a kormányoldal és ellenzék sem
Mert úgy is lehet ellenzéknek képzelt hogy valójában Fidesszel van kiegyezve
 
Dehogynem vesztett. Méghozzá pénzen sem vásárolható IDŐT.
A képernyőre kerüléskor is le lehet járatódni nem mindegy a hatásosság
Igen ám az igaz hogy ott kaptak jelenetet (időt)
De a körülmények miatt az negatív értékű
2:30 Memo Megoldás Mozgalom nem volt sablon maszlag pedig csak Gattyán párt
Torockai nem először a leg tárgyiasabb vitázó
Ungár Péter-t kedvelem
Dobrev már rosszul kezdte arra a köztévére tett megjegyzést ahol épp van.
párt duracellnyuszi
MZP sablon duracellnyuszi
Donáth Anna: gyenge kezdés után érdemekre hivatkozás jól fordult át a mába
Ha nolimpia nincs mai hatása mi lenne.És ez igaz a gazdaság mai helyzetét ismerve
Deutch: semmi duracellnyuszi
Róna Péter: komoly de nincs lendület Ő irányító szakember lehetne
Magyar Péter: mindent tömören semmit ki nem felejtve lendületesen de bírálva jót/rosszat megemlítve és még emberi háttereket is nagymamák hiányolják a gyerekeiket. unokáikat,az országból.Hatásos
 
Utoljára módosítva:
Már egy ideje se megegyezni nem tud a "hivatalos" politológusi csapat
vagyis az elemzők abban mi az hogy bal oldal és jobb
Kik a tagjai ki hová sorolhatók.
Ezért egyszerűbbnek tűnik úgy ketté venni kormányon levők és nem kormányon lévők
Nem jó a kormányoldal és ellenzék sem
Mert úgy is lehet ellenzéknek képzelt hogy valójában Fidesszel van kiegyezve
Ez nálam is így jön le. Azonban a kormánymédiumban megnyilvánulóktól még erre magyarázatot senki sem volt képes adni.
Ez azért nyűgös dolog, mert amikor utcai beszélgetésekbe "bonyolódom" a kormányhűek mindig ezzel a "baloldali ellenzék" szöveggel jönnek elő. Azért nem írom, hogy érvekkel, mert a kettő között jelentős különbség van.
 
Ez nálam is így jön le. Azonban a kormánymédiumban megnyilvánulóktól még erre magyarázatot senki sem volt képes adni.
Ez azért nyűgös dolog, mert amikor utcai beszélgetésekbe "bonyolódom" a kormányhűek mindig ezzel a "baloldali ellenzék" szöveggel jönnek elő. Azért nem írom, hogy érvekkel, mert a kettő között jelentős különbség van.
Elég ha mi tudjuk nincs baloldal és nincs jobboldal.
És ezzel el tudunk igazodni a világban.
Ha látunk egy megszólalót ezentúl aki a Tisza pártot át akarja tolni épp a másik oldalra.
Azzal a valódi állapotokat felismerő mi (vagyis fogalmunk sincs miként és miért erőltetik mások definiálni). Azzal nem érdemes szóba állni
Meddő vita lenne és az illető semmit se ért a világból.
Mi legalább bevalljuk nem lehet eldönteni azt ki a bal és ki a jobb.
Tisza párt: megkísérelte Goyo a Tisza megszólalásai %-ban felmérni valami 60/40 jött ki.
Varni kell az EP választások utánig.
 
Toroczkai László volt a leg undorítóbb, különösen ott ahol azzal dicsekedett, hogy a német AfD-vel kiván egy uj frakciót alapitani az EP-ben.
A frakció alapitás szerencsére nem olyan egyszerű, hogy két fasiszta egybesül, van annak több kritériuma is.

Ennek az M1 cirkusznak volt valami haszna, feltéve, hogy a Fidesz választók is ott ültek a képernyők elött.
Deutsch Tamás messze kirívót a társaságból, mert csak zagyvaságot mondott.
A leg műveletlenebb Fidesz-esnek is fel kellet, hogy tűnjön, Deutsch beszédében a logikát még nyomelemként sem lehetett fellelni.
Egyszerűen kopírozta Orbánt, mint egy papagály,

Aki odafigyelt, annak fel kellett tűnjön, hogy a kormány egy bűnszövetkezet, amely félrevezeti, becsapja a magyar népet.

,
 
Toroczkai László volt a leg undorítóbb, különösen ott ahol azzal dicsekedett, hogy a német AfD-vel kiván egy uj frakciót alapitani az EP-ben.
A frakció alapitás szerencsére nem olyan egyszerű, hogy két fasiszta egybesül, van annak több kritériuma is.

Ennek az M1 cirkusznak volt valami haszna, feltéve, hogy a Fidesz választók is ott ültek a képernyők elött.
Deutsch Tamás messze kirívót a társaságból, mert csak zagyvaságot mondott.
A leg műveletlenebb Fidesz-esnek is fel kellet, hogy tűnjön, Deutsch beszédében a logikát még nyomelemként sem lehetett fellelni.
Egyszerűen kopírozta Orbánt, mint egy papagály,

Aki odafigyelt, annak fel kellett tűnjön, hogy a kormány egy bűnszövetkezet, amely félrevezeti, becsapja a magyar népet.

,
Ernő, ki állította, hogy Tompikát az eszéért tartják???
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

babrafax wrote on Pacalka's profile.
Szia,

a coolcomics átvette a honosítást. A 2-6 rész folyamatosan felrakásra kerül. a 3 -dik album pár héten belül. Viszont nagy segítség lenne egy francia vagy angol nyelvű Lorna 1 -es album. Az első rész bármelyik nyelven neked nincs meg?

Üdv : Alex
berem wrote on verda's profile.
Szia

Lattam, hogy keresed a kovetkezo konyveket:

Simone de Beauvoir - A kétértelműség erkölcse
Krizmanits József - Vallási fundamentalizmus
Michael Ledeen · William Lewis - Bukás: amerikai kudarc Iránban
Firdauszí - Sáhnáme / Perzsa költők versei (Fordította: Gaál László)
Stefan Zweig - A tegnap vilaga

Ha esetleg meglesz barmelyik oszd meg velm is koszonom elore is.

berem
Diós Alexandra wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda. A Kárpátok vámpírjai sorozat hamarosan folytatódik 2027. Január 5.én jön ki a 40. Kötet Sötét Karnevál címen. Már most alig várom, hogy olvashassam :)
Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm szépen a csodás fordításokat és örömet, amit ezek a könyvek szereznek. Mindig nagyon várom az új fordításokat, főleg a z Ősi fajok sorozatát.
Mivel a rajongói fordítások új topicba lettek paterolva, mostantól itt találjátok meg az enyémeket is: https://canadahun.com/temak/rajongói-fordítások.64770/ kezdve az Ősi fajok 8,6. részével.

Statisztikák

Témák
39,235
Üzenet
5,058,852
Tagok
630,935
Legújabb tagunk
Grandstreamindia
Oldal tetejére