De én azért nagyon köszönöm Goyo!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Szivesen...en mara befejeztem. Judit itt all egy szikevel a hatamban es mutettel fenyegetozik.
Mostantol o csinalja...

De én azért nagyon köszönöm Goyo!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

soroljad...![]()
Sztyopa !
Ez olyan KFT-tés. Nagyot tévedek ?
Ez annál elborultabb!![]()
Mar ne nagyon kerjetek, mert nem ferek gepkozelbe...![]()