Küzdősportok

sziasztok! Én gimnazista koromban kiegészítő sportként cselgáncsoztam
1983-84.-ben. Jó nosztalgiázni.:)
 
Korábban érdekelt a Shotokan karate majd a Kyukushinkai karate.
A filozófia és a mozgás harmóniája nagyon megfogott.
 
Szumoban szerintem Takamisakari egy unikum és kiváló sportember, bár sokszor legyőzik, Ő akkor is nyer,
 
Szumo

Imádom ezt a sportot, és remélem, hogy van itt más is, aki szintén figyelemmel kíséri a történéseket.
Az első nap szenzációja: Ama legyőzte Hakuhót :(
 
73743_1180263683.jpg
 
Oldal tetejére