Ez de cuki és gyönyörű!!! Légyszives áruld el kinek a mintája!! Kérleeekk!Elnyerte végső formáját![]()
nagyon tetszenek a macskák, gratulálokAjándékok készülnek....
hány száz franciacsomót öltöttél?? megemelem a kalapomAjándékok készülnek....
Nem számoltam... több részletben csináltam. Eredetileg gyöngyök lennének rajta, de be lesz keretezve, ezért lett francia csomó.hány száz franciacsomót öltöttél?? megemelem a kalapom![]()
És lesz jövőre is.Nyár végén kész a tavasz....de jobb később, mint soha![]()