Állandó tagság kérése DE CSAK 20 hsz-el és 48 óra elteltével.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
2014 Május 4 óta vagyok tag és meg van a 20 hozzászólásom és letelt a 48 óra. Szeretném kérni az állandó tagságot.
 
Sziasztok!
2013 augusztusa óta vagyok tag a 20 hozzászólás meg van .Szeretnék állandó tag lenni .
Köszönöm.
 
Utoljára módosítva:
Tisztelt Tagok!
Aki jogosult az állandó tagságra,
azaz megvan a legalább 20 hsz és a min 48 órás tagság a 20. hsz után, de nem állandó tag a státusza a nickje mellett az kérem, hogy itt jelezze az alábbi formában:

Tag vagyok xxxx óta yy hozzászólásom van (remélem minden tag meg tudja nézni, hogy mi mennyi).
Kérem az állandó tagi státuszt.
Köszönettel.

Erről jut eszembe Megköszönni nem beírással kell, hanem mondjuk ennek az üzenetnek a "tetszik"-elésével. Erről tudni fogjuk, hogy kié van rendben és ki vár még a sorára.
Tag vagyok 2013 december 18 óta ,100 fölötti hozzászolással.
Tisztelettel kérném az állandó tagi státuszt.
Köszönettel.
 
Sziasztok!

Tudom sok a dolgotok, de részemről megvan a 20 hsz és a 48 óra is letelt tegnap este. Úgy tudom a rendszer automatikusan állít be állandó taggá, ez mégsem történt meg. Tudnátok nekem segíteni?
 
Akkor ide is beírom:
Jogtechnikai okokból a keresőóriás miatt törölni kellett az irodalom nagy részét. Ezt egyszerűbben úgy lehetne mondani, hogy, ha azt akarjuk, hogy a nagy keresőben (nem véletlenül nem írom le a nevét) a CanadaHun egyáltalán létezzen, akkor egy csomó mindent - ami szerintük szabálytalan - törölnünk kell.

Ennek eredményeként született néhány új téma (Legális..., az én gyűjteményem...), azonban ezek nem érhetők el, csupán az állandó tagi státusszal rendelkezők számára. Azt pedig lehet kérni, de megkapni csak az fogja, aki a 20+2-es kritériumnak megfelelt (aki nem tudná mi ez, az még tuti nem felel meg). Tehát aki régóta tagunk és már teljesítette ezeket a feltételeket, sőt már felsőbb kategóriába került (pl. őstag), annál van lehetőség a visszaállításra.
Ha valaki ősbölény (tagunk már vagy 6-8 éve) és akkor még meg is volt a 20 hsz-e, de most csak tag/új tag... - annak az az oka, hogy időközben rengeteg téma és alfórum is módosításra, törlésre került. Értelemszerűen a témák eltűnésével a benne lévő hsz-ek is eltűntek és ennyivel csökkent a hsz-eik száma.

A másik eset, amikor valaki nem küldi vissza a regisztrációnál a megerősítő jelzést (vagyis nem kattint a a linkre). Ilyenkor hiába is van tucatnyi hozzászólása, a rendszer nem engedi átlépni magasabb tagi státuszba, mert számára még nem létezik a tag. (Joggal feltételezheti, hogy nem is ember, hanem valami automata regisztrált be a CH-ra.)
Ezen esetekben kézileg az egy szem admin (Melitta) kell, hogy beállítson mindent.
Mivel több, mint 300000 regisztrált tagunk van és ha csak a 10%-uknak van ilyen gondja, már akkor is meg lehet állapítani, hogy az elkövetkezendő időszakban nem kell unatkoznia.
Talán még annyit - bár ezt is megírtam már tucatnyi helyen - , hogy akinek nincs meg a 20 és gyorsan, szabályosan ledarálja (azaz elküldi a hiányzó hsz-eket és azok szabályosak és nem kerülnek törlésre), azok hiába is jelentkeznek a 20. elküldését követő pillanatokban, mert amíg a rendszer nem (adatbázis)frissít, addig nem lehet semmit sem tenni.
ez lehet 2 perc, de lehet 2 óra is.
Sziasztok!
Szeretnék állandó tag lenni.
2013. augusztus óta vagyok itt, aktív tagként.
Köszönöm!
 
Sziasztok!

Tag vagyok 2010 augusztus óta, megvan a 20 hozzászólásom, eltelt 48 óra.
Szeretném kérni az állandó tagi státuszt.
Előre is köszönöm!
 
Sziasztok!

2012.március óta vagyok tag, 28 hozzászólással.
Kérem az "állandó tag" státuszt.
Nagyon köszönöm!!
gegemmi
 
Utoljára módosítva:
Sziasztok!
Tag vagyok 2013 Október 19 óta 21 hozzászólásom van.
Szeretném kérni az állandó tag státuszt.
Köszönöm!!
 
Kedves Admin!

Az előttem szólókhoz hasonlóan sajnos én sem látom az ebook. epub és hasonló oldalak:( Nagyon szeretem ezt az oldalt, és a könyvmolyságomnak is hódolhattam eddig.
2014. február 17-én teljesítettem a 20 hozzászólást, de ha kell még valamit teljesítenem az állandó tagsághoz, kérem jelezze. Sajnos a Fórumszabályzat megtekintéséhez sincs most jogosultságom.
Kérem, ha tudja orvosolja a problémát.

Köszönöm fáradozását:
evabond:)
 
Utoljára módosítva:
Akkor majd visszaállítást szeretnék kérni, ha lehetséges, és ráérsz, hogy hozzájuthassak az új fórumokhoz, mint állandó tag :)

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget és a türelmet :dr_24:
 
Sziasztok!
Tag vagyok 2013 Augusztus 28 óta és megvan a 20 hozzászólásom. Szeretném kérni az állandó tag státuszt.
Köszönöm!
 
Én is ezer éve vagyok állandó tag. Sajnos az előző regisztrációmat is egy technikai hiba miatt veszítettem el, amit évekig használtam. A jelenlegivel is elég ideje vagyok itt ahhoz, hogy hozzáférjek a letölthető tartalmakhoz. Most egyszerűen az összes könyves oldalra közli, hogy nincs hozzá jogosultságom.Miért? :-(. A mailértesítőkben a linkek már nagyon régóta nem működnek, mindig hibára állnak ki, manuálisan kellett megkeressem az adott fórumokat. Most pedig már hiába keresem, mert nem enged be.
 
Üdv!
Tag vagyok 2014. január 27. óta 20 hozzászólásom van.
Szeretném kérni az állandó tag státuszt.
Köszönöm: Itramibit
 
Pár hónapja tag vagyok. Most megvan a 20 hozzászólásom is. Szeretném kérni az állandó tag statuszt.
Köszönettel madeva
 
2014. január 25. óta vagyok tag, és meg van a 20 hozzászólásom.
Szeretném kérni az állandó tag státuszt.
Köszönöm!
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére