Labdarúgó VB 2026 Mexikó - USA - Kanada

Kérem mindenki nyugodjon meg!
A ghánai boszorkánydoktor/varázsló feloldotta azt az átkot, amivel állítása szerint megvuduzta az angol válogatott csapatkapitányát, Harry Kane-t a Ghána elleni gól nélküli döntetlen előtt –
„Most feloldom Harry Kane átkát, hogy a következő mérkőzésén már gólt szerezhessen. Harry, egyszer még meglátogatlak. Ne vedd sértésnek, barátok vagyunk”
– mondta.
1782393436544.png
 
Az E csoport végeredménye
1. Németország 6 pont 10:4 – továbbjutott
2. Elefántcsontpart 6 pont 4:2 – továbbjutott
3. Ecuador 4 pont 2:2 – továbbjutott
4. Curacao 1 pont 1:9 – kiesett
 
A H csoport végeredménye
1. Spanyolország, 7 pont, 5:0 – továbbjutott
2. Zöld-foki Köztársaság, 3 pont, 2:2 – továbbjutott
3. Uruguay, 2 pont, 3:4 – kiesett
4. Szaúd-Arábia, 2 pont, 1:5 – kiesett
 
Norvégia - Franciaország 1:4
Szenegál - Irak 5:0
Csatolás megtekintése 2111129
Először az első USAbeli vb-n láttam olyat, hogy az utolsó csoportmeccsen a biztos továbbjutó csapat pihentette a legjobbjait. Ki is kaptak, ami be volt kalkulálva.... de aztán a kieséses rendszerben a visszaalakított csapat csapnivalóan szarul játszott es simán kiesett.
Ha emléxik valaki Nigéria volt bombaerős csapatuk volt, pl. Yekini, aki akkora kapufát rúgott hogy a félpályán túlra pattant vissza a labda (tán Bulgária ellen)
És azóta is mindig van, aki próbálkozik a sztárok pihentetésével, és mindig mindenki ráfázik, mégsem tanulnak belőle.
Pedig szurkoltam a norvégeknek, de ezek utan biztos kiesőnek vélem őket.
 
Az L csoport végeredménye:

  1. Anglia 7 pont, 6:2 – továbbjutott
  2. Horvátország 6 pont, 5:5 – továbbjutott
  3. Ghána 4 pont, 2:2 – továbbjutott
  4. Panama 0 pont, 0:4 – kiesett
 
Két korábbi világbajnok ellen is pontot szerzett, összességében három döntetlennel csoportja második helyén jutott tovább a Zöld-foki Köztársaság, amely minden idők legkisebb vb-nemzeteként jutott el az egyenes kieséses szakaszig.
A vb-k történetének egyik, ha nem a legnagyobb szenzációja. A tündérmese tovább íródik, a következő fejezetet pedig Lionel Messi és Argentína jelenti. Vajon meddig jut el a mindössze 525 ezer lakosú kis ország, amely 1975-ig portugál gyarmatként létezett?
 
Algéria - Ausztria 3:3
Jordánia - Argentína 1:3
Argentína százszázalékos mérleggel megnyerte a J-csoportot.
1f44f.png
1f51d.png

Algéria és Ausztria is továbbjutott.
 
Ez már a második VB amin pofátlanul támogatják az argentinokat. Négy éve pl. az a hollandok elleni meccs....,most meg, hogy-hogy nem, persze puszta véletlen, úgy alakult a sorsolás, csoportbeosztás továbbjutásol, hogy a legjobb 4-ig a serdülő válogatottjukkal is eljutnának.
Messi meg érinthetetlen, ha késsel támadna a bíróra akkor se kapna még sárgát sem. Ha meg egy védő csak csúnyán néz rá, azt azonnal le kell fújni.
Pofátlan szenzációhajhászás ez, majd felállíttatnak vele mindenféle rekordokat, reklámbevétel rulez. (ugye elég indok minderre, hogy az USA-ban játszik klubszinten...)
Mindenesetre mielőbb ki kell ejteni a portugálokat, mert CR még elvonná a dicsfényt tőle.
Na majd figyeljétek, igazam lesz-e.
Nem sport ez már, sima kupeckedés.
 
A Zöld-foki Köztársaság csapatát a legsportszerűbbek közé sorolják, s egyre népszerűbbek. Messiéket meg messze a legsportszerűtlenebbeknek. Vajon mennyire fog lejteni a pálya?
 
Ez már a második VB amin pofátlanul támogatják az argentinokat. Négy éve pl. az a hollandok elleni meccs....,most meg, hogy-hogy nem, persze puszta véletlen, úgy alakult a sorsolás, csoportbeosztás továbbjutásol, hogy a legjobb 4-ig a serdülő válogatottjukkal is eljutnának.
Messi meg érinthetetlen, ha késsel támadna a bíróra akkor se kapna még sárgát sem. Ha meg egy védő csak csúnyán néz rá, azt azonnal le kell fújni.
Pofátlan szenzációhajhászás ez, majd felállíttatnak vele mindenféle rekordokat, reklámbevétel rulez. (ugye elég indok minderre, hogy az USA-ban játszik klubszinten...)
Mindenesetre mielőbb ki kell ejteni a portugálokat, mert CR még elvonná a dicsfényt tőle.
Na majd figyeljétek, igazam lesz-e.
Nem sport ez már, sima kupeckedés.
Na, igen. Volt akit kiállítottak mert eltakarta a száját, az argetin zseni ezt több meccsen is megtette és semmi sem történt!
 

Hasonló témák

Oldal tetejére