Vőlegényemmel, 2 hónapja élek Kanadában (Windsorban). Párom Kanadai állampolgár, viszont nekem még sajnos nincs munkavállalási engedélyem. Augusztusban jár majd le a turista vízumom, addig viszont szeretnék, megismerni néhány helyi lakost, illetve segítséget kérni, hátha tudna nekem valaki adni...