Az én nagy kérdésem az lenne, hogy vajon tényleg ennyire zavaró-e mások számára a dohányzás? Már csak abból kiindulva, hogy pl. ha az utcán megyek, és rágyújtok, azzal kit bántok?
Azzal mondjuk egyetértek, hogy pl. étterembe ne lehessen rágyújtani, vagy csak ún. "elkerített" helyen, mert azt...