esedma's latest activity

  • E
    esedma reagált Mandara üzenetére a TÁRSASJÁTÉKOK IV. témában: Tetszik Tetszik.
    Sziasztok! Ezt a játékot keresem. A kártyákat nem tudná feltölteni , akinek esetleg megvan ez a játék? Vagy nem tudna szerkeszteni...
Oldal tetejére