Szia!
Ha még csak 3 éves lesz a kicsi, szerintem ez nem rossz tőle. A helyes ceruzafogást azt meg kell tantani és minél többet rajzol, minél több technikát megismer a pici, annál szebben fog színezni, majd rajzolni.
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.