Legutóbbi tartalom: fejes34

  1. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Tanár úr, kérem! Én készültem.
  2. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Ráadásul sorozatban. Ekkor nem csak a gyerek robban fel az idegtől, de a szülő is.
  3. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Na és a sikerélmény? Amikor széttanulja magát valaki és 1 pont híján 5-ös?
  4. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Fontos a motiváció! Még nekünk, felnőtteknek is!
  5. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Biztassuk gyermekeinket, ösztönözzük őket a tanulásra!
  6. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Ne vegyük el a kedvüket a tanulástól túl nehéz dogákkal!
  7. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Legyünk már arra kíváncsiak, mit tud a gyerek! Főként, ha egy rendes, szorgalmasról van szó.
  8. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Szakos tanár nem tudta megoldás nélkül hibátlanul kitölteni.
  9. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Néha olyan érzésem van, mintha azt akarnák felmérni, mit nem tud a gyerek.
  10. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Mindegyik gyerekem jó tanuló, de egyes felmérőket lehetetlen kiválóra megírni.
  11. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Nagy szükségem van bizonyos dolgozatfüzetekre.
  12. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Szeretnék számomra fontos és hasznos ismeretekhez jutni, mint mindenki más. Köszi mindenkinek, aki ehhez hozzájárul. Szép napot!
  13. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Minden jót és sok hasznos információt mindenkinek!
  14. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Nagyon hasznos volt az üzeneted. Köszi!
  15. F

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Köszi a jó tanácsot!
Oldal tetejére