Legutóbbi tartalom: Ivi63

  1. I

    Agykontrollosoknak

    Szia Petya! Én is új vagyok az oldalon, az agykontrollt hét éve végeztem. Nagyszerű eszköz van a kezünkben. Sok sikert kívánok! Legyünk egyre jobban: Ildikó:):):D
  2. I

    Agykontrollosoknak

    Szia!!!! Annyira örülök, hogy ilyen jó hatással volt Rád!!!!! Legyünk egyre jobban: Ildikó:smile::smile::D
  3. I

    Idézetek

    Nem kél olyan vágy benned, melyhez ne kelne erő is benned valóra váltani. Meglehet, hogy azért meg kell dolgoznod érte.
  4. I

    Idézetek

    Tegnap okos voltam ezért meg akartam változtatni a világot. Ma bölcs vagyok, ezért meg akarom változtatni önmagam.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
  5. I

    Idézetek

    Akár azt hiszed, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad lesz.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
  6. I

    Idézetek

    Ha Isten köveket görket eléd, akár egyre </PRE> nagyobbakat, érdemes lehajolni és megnézni, <O:p </PRE> miért is az a kő. <O:p </PRE> Lehet, hogy valami van benne, <O:p </PRE> Lehet, hogy a következő sarkon, <O:p </PRE> ha "időben" érsz oda, elütött volna egy autó <O:p </PRE> vagy...
  7. I

    Idézetek

    Nem az a lényeg, hogy mi történik a világban, hanem az, hogy Te ezt a történést hogyan éled meg. Ha felül tudsz kerekedni önmagadon, uralkodhatsz a csillagaid felett.<O:p
  8. I

    Idézetek

    Egyes egyedül gondolataid okoznak neked fájdalmat. Egyetlen elméden kivüli dolog sem sérthet meg vagy árthat neked semmi modon. Belőled indul ki minden,ami uralkodhat rajtad és elnyomhat. Egyedül te alakitod sorsod. A világon semminek sincs hatalma arra,hogy beteggé,szomorúvá,gyöngévé vagy...
  9. I

    Idézetek

    A gondolat, egy atombomba erejével képes, a bennünk lévő negatívat elpusztítani. Minden egyes negatív gondolat, egy atombomba erejével, képes elpusztítani egész világunkat!"<O:p
  10. I

    Idézetek

    Vésd kőbe mindazt a jót, amit kaptál, és írd homokba az összes rosszat, amit veled tettek. Tégy így és boldog leszel! (Maria da Anunciacao Teixeira)
  11. I

    Idézetek

    A kudarc az, amivel Isten tudtunkra adja: "Ne haragudj, de most rossz irányba mész." (Oprah Winfrey)
  12. I

    Idézetek

    A csodálatos az, hogy minden reggel határozhatunk afelől, hogy milyen lesz aznap a hozzáállásunk. A múltunkat nem befolyásolhatjuk, és nem változtathatunk azon sem, ahogyan embertársaink viselkednek. A kikerülhetetlent sem tudjuk kikerülni. Csupán egy dolgot tehetünk: azon az egy húron játszunk...
  13. I

    Idézetek

    "Minél távolabb menekülünk félelmeinktől, annál nagyobbaknak és fenyegetőbbeknek látszanak. Ha közel megyünk hozzájuk - jelentéktelenné zsugorodnak." (Popper Péter)
  14. I

    Idézetek

    "Figyelj csak! Ma van az a holnap, amitől tegnap annyira féltél." (Popper Péter)
  15. I

    Idézetek

    "Egy emberért mindent vállalni kell. Egy helyzetért nem." (Popper Péter)
Oldal tetejére