Kedves Melinda,
Semmi gond. :) Csak azt hittem hirtelen, hogy nálam van valami gond, és azért nem látom. De most olvastam, más is hasonlóképp látja a mintát ... szóval ha egyszer meglesz a hiányzó "alkatrészek" leírása, én örömmel fogadnám :) Előre is köszi a fáradozásod, és sok sikert a...