Legutóbbi tartalom: Ludowyc

  1. L

    Kedvenc filmem

    1.)Alien, Aliens ez a 2 film az amelyiket több 100x is megnéztem már, jó a látvány a történet, és van bennük valami plusz ami megfogott. 2.)Sunshine egyértelmüen a látvány, a történet sajna fabatkát sem ér. 3.)Star wars IV. V. VI. ezt ugye nem kell magyarázzam :D
  2. L

    Kedvenc filmem

    Én ujra megnézem a Startrek mozi filmeket. Tegnap a Csillagösvényt néztem. Hát valahogy jobbra emlékeztem...:S
Oldal tetejére