1.)Alien, Aliens ez a 2 film az amelyiket több 100x is megnéztem már, jó a látvány a történet, és van bennük valami plusz ami megfogott.
2.)Sunshine egyértelmüen a látvány, a történet sajna fabatkát sem ér.
3.)Star wars IV. V. VI. ezt ugye nem kell magyarázzam :D