Legutóbbi tartalom: szunyibea

  1. S

    Jelenléti iv

    Na, most még dobok egyet ráadásnak, aztán várok
  2. S

    Jelenléti iv

    Na, látod, haladsz előre Te is
  3. S

    Jelenléti iv

    Na, most jól csináltad, és nőtt is az üzeneted száma
  4. S

    Jelenléti iv

    Kató, a státuszod alatt ott van az üzeneteid száma. A 13-nál jársz.
  5. S

    Jelenléti iv

    nem kell egy napon meglennie, csak ne válaszként küldd
  6. S

    Jelenléti iv

    látom, hogy mások is itt teszik meg pár szóban
  7. S

    Jelenléti iv

    a szólj hozzá gomba kattintva küldöm
  8. S

    Jelenléti iv

    Kató, mindig új üzenetként küldöm.
  9. S

    Jelenléti iv

    nem kell egy topicban lennie, csak a 20 a lényeg, úgy látom
  10. S

    Jelenléti iv

    és közeledek...
  11. S

    Jelenléti iv

    egy pár hozzászólás...
  12. S

    Jelenléti iv

    nekem még van hátra
  13. S

    Jelenléti iv

    Brumma, amint látom, Te még előrébb jársz.
  14. S

    Jelenléti iv

    igen, csak is a lényeget
  15. S

    Jelenléti iv

    7-dik
Oldal tetejére