Zöldborsóleves, dobozban sült camembert sajt, sült krumpli és zöldség. Finom volt, legközelebb 2 dobozzal sütök, mert a maradék krumplihoz is jó lett volna :)
Jobbulást kívánok, bár ha a rehab mozgásszervi, akkor fárasztó lesz és eleinte fájósabb, de utána jobb lesz.