Sziasztok!
Keresek egy kabaré jelenetet amiben ha jól emlékszem négy szíésznő szerepe. Tábori Nóra, Máté Erzsi, Schubert Éve és még valaki. Az egész jelenet arról szól, hogy a négy hölgy egy kávézóban ül és levezetik a családfájukat és a végén az egyik nő felkiált: "jesszus, akkor én vagyok a a...