Szia! Meglett ez a minta?Sziasztok!
Valakinél ez a zsenília fonalas tacsi minta nem lapul esetleg? Cutie Me Store (Anna Khramova). Köszönöm szépen![]()
Привет!
Я ищу выкройку от Toyandjoy Sid. Может, у кого-нибудь она естьмогут продукты такой
Sziasztok. Törölni fogom a posztot, de csak itt tudok erről kérdezni. Pindiy gondom van .Tegnap délután fura dolgok jelentek meg nálam. Belépéskor, felugrott, hogy pénzt nyertem, váltsam ki, aztán jóváhagyták a bónusom gratula, nyilván semmire sem kattintottam rá, hogy hú de jó, nem volt ablak becsukási lehetőség, egész oldalt kellett becsuknom, hogy eltűnjön. Aztán ha beléptem, már nem jöttek ezek fel, de bármire akarok rákattintok (fórum, saját adatok), felugrik egy fekete ablak valami furcsa weboldal címmel és mintha videó akarna majd belőle lenni,és azt kéri, hogy azonosítsam magam, hogy nem vagyok robot. Vagy ha másra kattintok, akkor a tagesschau oldala ugrik fel de nem az ő weboldal címükkel. Egyrészt így használhatatlan, másrészt tobb mint kissé aggódok, hogy benyaltam tőlük valami vírust? MAC gépen fut , elvileg nem kellene, hogy így legyen. 10 éve használom, de még nem sikerült semmit begyűjtenem. Van valakinek esetleg hasonló gondja, találkozott már valaki ilyennelKöszönöm a válaszaitokat ,csak most tudok regálni mert dolgoztam ma délután.
Sziasztok, köszönöm a válaszokat, csak most tudok reagálni mert dolgoztam. Úgy néz ki a dolog, hogy végül még délelőtt remélhetőleg nem csak ideiglenesen de megoldódott. Küzdöttem mint vakond a betonon, aztán egyszer csak ott találtam magam, hogy kiléptetett de belépni sem tudtam az oldalra. Előzményekből kikerestem egy Pindiy-es linket, és azzal futottam neki mégegyszer. Ekkor kért azonosítót és szó nélkül beengedett, nem szívózott velem tovább. És..... ahogy látom, megváltozott az oldal logója. Most is beléptem, eddig nincs vele gond. Könnyen előfordulhat, hogy ezek szerint ők bütyköltek valamit és emiatt elindultak a reklámok amik eddig nem okoztak galibát. Talán tudták ők blokkolni vagy direkt volt a fene se tudja, de most nincs. Köszönöm mégegyszer a hozzászólásokat, itt hagyom a posztot majd holnap letörlöm, hogy ha valakinek esetleg még van ilyen problémája , akkor lássa , hogy remélhetőleg csak ennyi volt.Sziasztok. Törölni fogom a posztot, de csak itt tudok erről kérdezni. Pindiy gondom van .Tegnap délután fura dolgok jelentek meg nálam. Belépéskor, felugrott, hogy pénzt nyertem, váltsam ki, aztán jóváhagyták a bónusom gratula, nyilván semmire sem kattintottam rá, hogy hú de jó, nem volt ablak becsukási lehetőség, egész oldalt kellett becsuknom, hogy eltűnjön. Aztán ha beléptem, már nem jöttek ezek fel, de bármire akarok rákattintok (fórum, saját adatok), felugrik egy fekete ablak valami furcsa weboldal címmel és mintha videó akarna majd belőle lenni,és azt kéri, hogy azonosítsam magam, hogy nem vagyok robot. Vagy ha másra kattintok, akkor a tagesschau oldala ugrik fel de nem az ő weboldal címükkel. Egyrészt így használhatatlan, másrészt tobb mint kissé aggódok, hogy benyaltam tőlük valami vírust? MAC gépen fut , elvileg nem kellene, hogy így legyen. 10 éve használom, de még nem sikerült semmit begyűjtenem. Van valakinek esetleg hasonló gondja, találkozott már valaki ilyennel?