Sziasztok!
Lenne egy kérésem. Tom és Jerry mintákat keresek már nagyon régóta. Azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e valakinek? Nagyon szépen köszönöm!
Sziasztok!
Eddig szinte mindenkinek tudtatok segíteni, remélem nekem is. Beagle kutyusos mintát keresnék.
Sziasztok!
Ezeket keresném...esetleg valaki tudna segíteni?
Előre is köszönöm:
Diana
![]()
![]()
![]()
Sziasztok!
keresem az alábbi sorozat színkódjait. (a mintát szívesen felteszem, ha nincs még fenn) Tudom, hogy eredetileg kód nélkül, fonallal árulták, de nemrég valakinek megvolt az egyik. De nem találom...![]()
továbbá keresem még mindig Thea Gouverneur: Balinese dancer mintáját. (az enyém nagyon olvashatatlan)
Köszönöm, ha tudtok segíteni.
Bambi
Sorozat![]()
Sziasztok!
Eddig szinte mindenkinek tudtatok segíteni, remélem nekem is. Beagle kutyusos mintát keresnék.
szia,
Itt 2fajta fonalból is megadják a mintát, eldönthete, hogy DMCt vagy Anchor márkát választasz-e.
Ha egymás mellett vesszővel elválasztva találsz ilyet, akkor lehet, hogy a többféle fonalat kell összefogva varrni, de ebben a mintában nem láttam ezt.
A kérdés inkább technikai topicba való, lehet, hogy átkerül oda a válaszom is!
Ági
Sziasztok!
Annyi szép mintát tesztek fel!
Én most kinéztem egyet, amivel kapcsolatban szeretnék Tőletek segítséget kérni!
A kódoknál van, hogy 1 jelhez több színt is megadtak. Mivel nem olyan régen kezdtem el keresztszemezni ezzel nem tudok mit kezdeni...
Ez most mit jelent???
A minta itt található:
http://canadahun.com/forum/showpost.php?p=2133636&postcount=158
az "As season change"-ről van szó konkrétan...
Segítségeteket előre is köszönöm!!!
Andi