Nagyon hasonló, hátha ez is jó lesz.Sziasztok!
Valakinek esetleg megvan ez a minta?
Csatolások
-
kutya1_137898729_PESBARBOS_kryuchkom_Vyazhem_igrushku__10_.jpg278.6 KB · Olvasás: 315 -
kutya2_137898714_PESBARBOS_kryuchkom_Vyazhem_igrushku__3_.jpg189.3 KB · Olvasás: 304 -
kutya3_137898716_PESBARBOS_kryuchkom_Vyazhem_igrushku__4_.jpg274.1 KB · Olvasás: 284 -
kutya4_137898718_PESBARBOS_kryuchkom_Vyazhem_igrushku__5_.jpg112.9 KB · Olvasás: 284 -
kutya7_137898721_PESBARBOS_kryuchkom_Vyazhem_igrushku__7_.jpg138.4 KB · Olvasás: 281 -
kutya8_137898725_PESBARBOS_kryuchkom_Vyazhem_igrushku__8_.jpg218.6 KB · Olvasás: 283 -
kutya9_137898727_PESBARBOS_kryuchkom_Vyazhem_igrushku__9_.jpg124.2 KB · Olvasás: 282 -
kuya6_137898719_PESBARBOS_kryuchkom_Vyazhem_igrushku__6_.jpg150.9 KB · Olvasás: 289
Kacérkodtam vele, hogy elkészítem karácsonyra, de már idén nem fér bele az időbe. Jövőre viszont nekilátok! Szeretném megkérdezni, milyen fonalból és hányas tűvel készítetted?