Sziasztok! Idén kezdtem a horgolást, könyvből, youtube videókból tanulgattam. Főleg bébi játékokat és állatfigurákat készítettem eddig. Beleszerettem egy labdába és szeretném megcsinálni, de nem találok hozzá sehol leírást. Esetleg nincs meg valakinek?
És ha már írok, akkor szeretném megköszönni ezt a sok-sok mintát, amit itt megosztotok. Mostmár csak idő kéne...
És ha már írok, akkor szeretném megköszönni ezt a sok-sok mintát, amit itt megosztotok. Mostmár csak idő kéne...



