Meg van Zsuzsi! A 3-as könyvben van, csak sajnos azt sem lehet másolni, a fordítóban.Zoomigurumi 61. oldalán Orion the turtle találod.
Meg van Zsuzsi! A 3-as könyvben van, csak sajnos azt sem lehet másolni, a fordítóban.Zoomigurumi 61. oldalán Orion the turtle találod.
MK RHO - Ro Mi-kyung - Pinkpanther and BearSziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy élethű rózsaszínű párduc mintája van valakinek?
MKRHO mintája nagyon tetszik! Az övé lenne a legjobb!Csatolás megtekintése 1890866
Köszi!Kettőt találtam. Jó munkát!
Szuper vagy! Köszönöm!MK RHO - Ro Mi-kyung - Pinkpanther and Bear
Én hiába kerestem.Neki vannak nagyon jó bogár mintái, hátha van valakinek tőle valamilyen. Nálam csak a szitakötő lelhető fel, illetve van valahol bogár mintám, próbálom megkeresni.Sziasztok.
Kaptam ezeket a képeket, nem tudom kihez tartoznak. Valakinek van hasonló bogár mintája? Keresgéltem a fórumon, de nem találtam hasonló élethű bogarakat...
Stílusában nem ugyanaz, esetleg más színekkelSziasztok.
Kaptam ezeket a képeket, nem tudom kihez tartoznak. Valakinek van hasonló bogár mintája? Keresgéltem a fórumon, de nem találtam hasonló élethű bogarakat...
Marina Filippova: BugNeki vannak nagyon jó bogár mintái, hátha van valakinek tőle valamilyen. Nálam csak a szitakötő lelhető fel, illetve van valahol bogár mintám, próbálom megkeresni.![]()
Szia! Szabad elkérni az alábbi mintákat?Fiona Dolls mintáit keresném, elsősorban a Gingerbread érdekelne
Keresővel nem találtam
Nagyon aranyosak, köszi.Hoztam is tervezőtől két másik mintát.
Elif Akpinar - Irmak és Ada
Csatolás megtekintése 1890335Csatolás megtekintése 1890338
Köszönöm a válaszokat, de mivel a minta pdf -ben van, ezért onnan nem tudom a fordítóba másolni, lehet, hogy csak én nem értek hozzá... Az, hogy bepötyögjem, rengeteg idő...Sajnos, mindenütt csak spanyol vagy portugál található. Másold be a google fordítóba, jól lehet használni.
Szia,Köszönöm a válaszokat, de mivel a minta pdf -ben van, ezért onnan nem tudom a fordítóba másolni, lehet, hogy csak én nem értek hozzá... Az, hogy bepötyögjem, rengeteg idő...