Sziasztok,
Egy kis segitseget szeretnek kerni: hopehely diszeket horgolok a karacsonyfara, hogyan tudnam oket “kimereviteni”? Eddig mindnek bepondorodik a szele
Olvastam valahol a cukros vizbe martast, de attol tartok, h a feher fonal besargulna. Van valakinek tapasztalata/otlete erre a pondorodesre?![]()
Én próbáltam cukros vízbe keményíteni, de nagyon fura lett az állaga - mintha ragadt volna. Étkezési keményítővel viszont sikerült. Épp most készítek én is fenyődíszeket, ill. lányom kérésére fülbevalókat.
Segítségnek: https://szinesgombolyagok.hu/horgolas/horgolt-karacsonyfadiszek-kemenyitese/
Anno Anyukám ha házi tésztát főzött, akkor a főzővízbe dobta be a horgolt terítőket. Liszt, víz kombinációja ugyanaz, mint az étkezési keményítőé.