Hírek Nyomoz a rendőrség Magyar Péter Ötkertes incidense kapcsán

Sajtóhírek szerint biztonsági emberek vezették ki Magyar Pétert az egyik közismert belvárosi éjszakai klubból péntek hajnalban. Az atv.hu megtudta, hogy a rendőrség nyomozást indított. Magyar Péter a Facebookon reagált a történtekre, „Ember vagyok, hibáztam” – írta, de cáfolta, hogy bárkit zaklatott volna.

A Ripost szerint Magyar Péter az éjszaka folyamán agresszíven, garázda módon viselkedett egy népszerű budapesti szórakozóhelyen. Szemtanúkra hivatkozva azt írják, hogy a Tisza Párt alelnöke több vendégbe belekötött, hangoskodott és egyre minősíthetetlenebbül viselkedett.
A bulvárportál úgy értesült, hogy Magyar Péter belekötött azokba is, akik telefonnal próbálták rögzíteni a Tisza-párti politikus viselkedését. Egy videót is közzétettek, amin a szórakozóhely biztonsági emberei fizikai erőszakot alkalmazva kivezetik a politikust.
A Tisza Párt alelnöke először Facebookon posztolt a szórakozóhelyen történt incidenséről, de aztán hamar eltűnt a tartalom a közösségi média platformról. A Media1 egyik olvasója azonban még annak eltávolítása előtt megörökítette a tartalmat:

„Jót buliztunk volna, de Tóniék nem szerették volna hagyni, hogy a fiatalok jól érezzék magukat. Hajrá Steve Klorrár, hajrá Megafon…” – írta.
Portálunk megkeresésére a Budapesti Rendőr-főkapitányság Sajtóosztálya a következő tájékoztatást adta:
„A Budapesti Rendőr-főkapitányságra 2024. június 21-én 4 óra 30 perc körül érkezett bejelentés kapcsán garázdaság és rongálás gyanúja merült fel, az ügyben az V. Kerületi Rendőrkapitányság rendelt el nyomozást. A szükséges eljárási cselekmények folyamatban vannak, bővebb tájékoztatást a későbbiekben tudunk adni.”
Magyar Péter: Ember vagyok, hibáztam

Magyar Péter a Facebookon reagált a sajtóban megjelent hírekre. „Tegnap este több tucat fiatal társaságában jó hangulatú buliban táncoltunk a belvárosban, amíg egy fideszes, fizetett provokátor tönkre nem tette az esténket. Ez a férfi már a korábbi estéken is követett minket. Egy célja volt, hogy csapdába csaljon. Külön hangsúlyozta, hogy ő lesz az, aki engem tönkre fog tenni” – írta, és hozzátette: a „provokátor” először a pult mellett állt, onnan kamerázott.
„Aztán közelebb jött, a fiatalok arcába kamerázott, vállalhatatlan trágárságokat kiabált felém, mindent elkövetett, hogy balhé legyen. Sajnos sikerrel járt”.
Állítólag Magyar Péterék hiába kérték, hogy hagyja abba és a telefonjából törölje azokat a felvételeket, amiknek az elkészítéséhez sok fiatal nem járult hozzá. „Miután a családomat és a gyerekeimet is a szájára vette, kikaptam a kezéből a telefont, aminek fizikai fenyegetés lett a következménye. Lökdösni kezdett, fizikailag fenyegetett engem és a velem szórakozókat” – írta, és hangsúlyozta: sem zaklatás, sem hasonlók nem történtek.
„Lelkileg borzasztó megterhelő heteken vagyok túl. Ember vagyok, hibáztam. Mindenkitől elnézést kérek, akit a történtekkel megbántottam” – zárul a poszt.


Sajtóhírek szerint biztonsági emberek vezették ki Magyar Pétert az egyik közismert belvárosi éjszakai klubból péntek hajnalban. Az atv.hu megtudta, hogy a rendőrség nyomozást indított. Magyar Péter a Facebookon reagált a történtekre, „Ember vagyok, hibáztam” – írta, de cáfolta, hogy bárkit zaklatott volna.

A Ripost szerint Magyar Péter az éjszaka folyamán agresszíven, garázda módon viselkedett egy népszerű budapesti szórakozóhelyen. Szemtanúkra hivatkozva azt írják, hogy a Tisza Párt alelnöke több vendégbe belekötött, hangoskodott és egyre minősíthetetlenebbül viselkedett.
A bulvárportál úgy értesült, hogy Magyar Péter belekötött azokba is, akik telefonnal próbálták rögzíteni a Tisza-párti politikus viselkedését. Egy videót is közzétettek, amin a szórakozóhely biztonsági emberei fizikai erőszakot alkalmazva kivezetik a politikust.
A Tisza Párt alelnöke először Facebookon posztolt a szórakozóhelyen történt incidenséről, de aztán hamar eltűnt a tartalom a közösségi média platformról. A Media1 egyik olvasója azonban még annak eltávolítása előtt megörökítette a tartalmat:
„Jót buliztunk volna, de Tóniék nem szerették volna hagyni, hogy a fiatalok jól érezzék magukat. Hajrá Steve Klorrár, hajrá Megafon…” – írta.
Portálunk megkeresésére a Budapesti Rendőr-főkapitányság Sajtóosztálya a következő tájékoztatást adta:
„A Budapesti Rendőr-főkapitányságra 2024. június 21-én 4 óra 30 perc körül érkezett bejelentés kapcsán garázdaság és rongálás gyanúja merült fel, az ügyben az V. Kerületi Rendőrkapitányság rendelt el nyomozást. A szükséges eljárási cselekmények folyamatban vannak, bővebb tájékoztatást a későbbiekben tudunk adni.”
Magyar Péter: Ember vagyok, hibáztam
Magyar Péter a Facebookon reagált a sajtóban megjelent hírekre. „Tegnap este több tucat fiatal társaságában jó hangulatú buliban táncoltunk a belvárosban, amíg egy fideszes, fizetett provokátor tönkre nem tette az esténket. Ez a férfi már a korábbi estéken is követett minket. Egy célja volt, hogy csapdába csaljon. Külön hangsúlyozta, hogy ő lesz az, aki engem tönkre fog tenni” – írta, és hozzátette: a „provokátor” először a pult mellett állt, onnan kamerázott.
„Aztán közelebb jött, a fiatalok arcába kamerázott, vállalhatatlan trágárságokat kiabált felém, mindent elkövetett, hogy balhé legyen. Sajnos sikerrel járt”.
Állítólag Magyar Péterék hiába kérték, hogy hagyja abba és a telefonjából törölje azokat a felvételeket, amiknek az elkészítéséhez sok fiatal nem járult hozzá. „Miután a családomat és a gyerekeimet is a szájára vette, kikaptam a kezéből a telefont, aminek fizikai fenyegetés lett a következménye. Lökdösni kezdett, fizikailag fenyegetett engem és a velem szórakozókat” – írta, és hangsúlyozta: sem zaklatás, sem hasonlók nem történtek.
„Lelkileg borzasztó megterhelő heteken vagyok túl. Ember vagyok, hibáztam. Mindenkitől elnézést kérek, akit a történtekkel megbántottam” – zárul a poszt.
1718980920496.jpeg





 
És a xii. kerületen kívül hol léteznek még? Nem látom bennük az országos ambíciót
Nem mellékesen mondom
Te szülj nekem rendet, jó szóval oktasd, játszani is engedd szép, komoly fiadat!
Avagy bulizni is engedd elfáradt fiadat (újuló lendülettel megy tovább)
(József Attila után szabadon)
Jöjj el, szabadság!
 
Például a győzteskompenzáció elegendő szavazatnál már a fidesz elleneseket támogatná.
De ezt rohadt nehéz előre megmondani
Ezért biztonsági játék kell:
Mindenki a legesélyesebb ellenzékire voksoljon
És ez már most is csak 1 van.
Egyedül többet kapott szavazatot, mint az összes többi ellenzéki.
 
Ennyi hát ne lásd mit veszítünk veled?
Vagy velük?
Ha mégsem megy végig az ambíció.
Tisztult a kép kikre nincs egyáltalán igény.
Az is kiderül 2026-ra van-e még igény rá.
Most még nagyon van
És csak épül tovább.
Jöjj el, szabadság!
A Tiszán kívül egyedül a Mi hazánk ugrotta meg az 5 %-ot%!
 
De ezt rohadt nehéz előre megmondani
Ne legyél már ennyire kishitű.
Ha halálbiztos a Tisza fölényes győzelme, akkor a győzteskompenzáció is jár neki.
Nem olyan sok, de plusz 2-3 képviselővel még a kétharmad vagy a háromnegyed is összejöhet.

Orbán biztosan nem tud elszakadni a Karmelitától, ha eleget fizet, felvesszük portáshelyettesnek (junior in-out manager lesz).
 
Utoljára módosítva:
Ne legyél már ennyire kishitű.
Ha halálbiztos a Tisza fölényes győzelme, akkor a győzteskompenzáció is jár neki.
Nem olyan sok, de plusz 2-3 képviselővel még a kétharmad vagy a háromnegyed is összejöhet.

Orbán biztosan nem tud elszakadni a Karmelitától, ha eleget fizet, felvesszük portáshelyettesnek (junior in-out manager lesz).
Akár igazad is lehet, de nekünk teljesen mindegy, hogy 2/3-os, 3/4-es, vagy 3/3-os vereséget szenved az ellenzék.
Veszíteni valója csak a fidesznek van.
 
Veszíteni valója csak a fidesznek van.
Ahogy már megbeszéltük, egy fideszes ellen egy ( egyetlen egy, nem kettő, három vagy több ) nem fideszesnek van esélye.
A probléma az, hogy a nem fideszes jelöltnél jelenleg nem a rátermettség és a tényleges esélyesség számít.
Mindenki a saját pártjának a többnyire esélytelen bábuit szeretné felhasználni erre a nemes feladatra.
Jól összevesznek, hogy ki induljon és ki nem, aminek az lesz az eredménye, hogy a legtöbb helyen a fidesz nyer a másik 2-6 nem fideszes jelölt előtt.

A Tiszának csak 106 ( nem fideszes és nem ó-ellenzéki ) feddhetetlen, strapabíró, tehetséges, megbízható és ismert ember kell, a lista már gyerekjáték lesz.

A körzetek kb. harmadában mindentől függetlenül a fideszes jelölt nyer, a maradékra lehet pályázni.
 
Utoljára módosítva:
Ahogy már megbeszéltük, egy fideszes ellen egy nem fideszesnek van esélye.
A probléma az, hogy a nem fideszes jelöltnél jelenleg nem a rátermettség és a tényleges esélyesség számít.
Mindenki a saját pártjának a többnyire esélytelen bábuit szeretné felhasználni erre a nemes feladatra.
Jól összevesznek, hogy ki induljon és ki nem, aminek az lesz az eredménye, hogy a legtöbb helyen a fidesz nyer a másik 2-6 nem fideszes jelölt előtt.
Szerintem még mindig nem érted, pedig a mostani polgármester-választás is megmutatta feketén-fehéren.
Teljesen mindegy, hogy 2, 12, vagy 22 jelölt van, ha a jelöltek között van egy olyan, amelyik a választók többségének szimpatikus. Akkor teljesen mindegy, hogy rajta kívül 1, vagy 11 végez a futottak még listán.

A pártoknak ebben annyi szerepe lehet, hogy nem egymással alkudozva, hanem EGYMÁSSAL VERSENYEZVE állítanak jelöltet, és amelyik párt a legjobb jelöltet állítja, annak a jelöltje nyer.
Ahogy Kaposváron Szita. Három évtized alatt pártok, kormányok jöttek-mentek, de ő mindig győzni tudott. Mert az ott élők őt akarják.
 
Teljesen mindegy, hogy 2, 12, vagy 22 jelölt van, ha a jelöltek között van egy olyan, amelyik a választók többségének szimpatikus. Akkor teljesen mindegy, hogy rajta kívül 1, vagy 11 végez a futottak még listán.
Van ahol mindegy.
Kb. 35 helyen a fidesz nyer bárki ellen.
Valamivel kevesebb körzetben az ellenzéki "jó" jelölt.
A maradék 35-45 helyen nem lesznek egyértelmű viszonyok.
Ott nagyon is számít, hogy mennyien indulnak a fidesz ellen.
Emlékszel még arra, hogy Karácsony 41 szavazattal nyert és 743115 szavazat volt?
Ha lett volna két ellenzéki jelölt Vitézy fölényesen nyer.
A Dobrev/MZP/Karácsony versenyt is Dobrev nyeri fölényesen, ha Karácsony nem lép vissza.
Szerinted tényleg nem számít?

Ha a jelöltek között van egy olyan, amelyik a választók többségének egyértelműen szimpatikus, akkor nem indul rajta kívül 11 másik, csak nagyon ütődött pártok és jelöltek esetén.
Viccelsz velem?
Már most rá akarod beszélni a szavazókat és a pártokat, hogy mindenhol sok nem fideszes jelölt legyen, mert az nem számít semmit?
 
Utoljára módosítva:
Teljesen mindegy, hogy 2, 12, vagy 22 jelölt van, ha a jelöltek között van egy olyan, amelyik a választók többségének szimpatikus. Akkor teljesen mindegy, hogy rajta kívül 1, vagy 11 végez a futottak még listán.
Micsoda nyakatekertség.
Hasonlítsd bármilyen sporthoz legyen Balaton átúszás vagy célba futás
Csak egy lesz első a többi lemaradt.
Ha egyszerre két első lesz, újraszámolják
De van célfotó.
Mindig kell legyen lemaradottak.(nem az indulók számán múlik)
Az elsőn kívül mind lemaradt.
 
Hasonlítsd bármilyen sporthoz legyen Balaton átúszás vagy célba futás
Nem lehet a sporthoz hasonlítani, mert gyakran nem az egyéni teljesítmény számít, hanem az hogy kik és mennyien indulnak.

Három induló esetén:

40% A és az 5%-nak megfelelő szavazat - 1 győzteskompenzáció
35% B
25% C

Kettő induló esetén:

45% A
55% B és a 10%-nak megfelelő szavazat - 1 győzteskompenzáció

vagy

40% A
60% B és a 20%-nak megfelelő szavazat - 1 győzteskompenzáció

( A = fideszes B és C = nem fideszes )

Ha a szavazóknak nincs elmagyarázva a választási rendszer működése, és az a tét sem világos, hogy ezen múlik a fidesz leváltása,
akkor nem feltétlenül adódik össze a két jelölt szavazata, de nem is kell kettő vagy több nem fideszes jelöltet elindítani.

Pontosan ez a lényeg, ha eleve nincs kettő nem fideszes jelölt, hanem csak egyetlen egy, akkor nem a választás előtt egy héttel
kell visszalépegetni, nem kell matekozni és orrot befogni, kizárólag a teljesítmény ( a győzelem ) számít, mint a sportban.
 
Utoljára módosítva:
A Tiszán kívül egyedül a Mi hazánk ugrotta meg az 5 %-ot%!
Ha kivonjuk az elfecsérelt 5% alatti szavazatokat
És okosan a Tisza mellé voksolnak jó eséllyel párt nélkül maradók
Az +495 144 előnyhöz juttatná a Tiszát
ott vannak a táblázatban kiknél szóródtak el a szavazatok.
Márkizay Mindenki Magyarországa is megmutatkozott semmit se ér országos szinten
1719418861329.png
 
Nem lehet a sporthoz hasonlítani, mert gyakran nem az egyéni teljesítmény számít, hanem az hogy kik és mennyien indulnak.

Három induló esetén:

40% A és az 5%-nak megfelelő szavazat - 1 győzteskompenzáció
35% B
25% C

Kettő induló esetén:

45% A
55% B és a 10%-nak megfelelő szavazat - 1 győzteskompenzáció

vagy

40% A
60% B és a 20%-nak megfelelő szavazat - 1 győzteskompenzáció

( A = fideszes B és C = nem fideszes )

Ha a szavazóknak nincs elmagyarázva a választási rendszer működése, és az a tét sem világos, hogy ezen múlik a fidesz leváltása,
akkor nem feltétlenül adódik össze a két jelölt szavazata, de nem is kell kettő vagy több nem fideszes jelöltet elindítani.

Pontosan ez a lényeg, ha eleve nincs kettő nem fideszes jelölt, hanem csak egyetlen egy, nem a választás előtt egy héttel kell visszalépegetni,
nem kell matekozni és orrot befogni, kizárólag a teljesítmény számít, mint a sportban.
Picit árnyalom a helyzetet, mert hiába magyarázod el a vidékinek, hogy neki az általa esélytelennek gondolt pártkatonára kell szavazni, ott jó eséllyel belép a C induló is, és az eredmény úgy alakul, hogy

1. győztes a C (független) jelölt, 56,03 %
2. második az A jelölt (fidesz) 39,65 %
3. harmadik helyezett a C (DK) 4,32%
 
Ha kivonjuk az elfecsérelt 5% alatti szavazatokat
És okosan a Tisza mellé voksolnak jó eséllyel párt nélkül maradók
Az +495 144 előnyhöz juttatná a Tiszát
ott vannak a táblázatban kiknél szóródtak el a szavazatok.
Márkizay Mindenki Magyarországa is megmutatkozott semmit se ér országos szinten
Csatolás megtekintése 2004951
A választói magatartást egy adott körzetben a jelöltek ismeretében lehet leginkább felmérni, az sokkal inkább megmutatja a várható eredményt, mint a számtan.
Vezetőnek alkalmatlannak tartott, vagy "migráns" (értsd: ismeretlen, máshonnan odavezényelt) jelöltet akkor sem választunk meg képviselőnek, ha tényleg a pucér Shakira kampányol táncolva mellette. Ennyire azért nem vagyunk ostobák.
 
Ha a jelöltek között van egy olyan, amelyik a választók többségének egyértelműen szimpatikus, akkor nem indul rajta kívül 11 másik, csak nagyon ütődött pártok és jelöltek esetén.
Viccelsz velem?
Nem, nem vicceltem. A fenti példa nem hasraütött adat.
És igen, csak egy ellenzéki párt volt olyan "nagyon ütődött" ahogy te fogalmaztál, hogy sorbaállt a maflásért.
 
Picit árnyalom a helyzetet, mert hiába magyarázod el a vidékinek, hogy neki az általa esélytelennek gondolt pártkatonára kell szavazni, ott jó eséllyel belép a C induló is, és az eredmény úgy alakul, hogy

1. győztes a C (független) jelölt, 56,03 %
2. második az A jelölt (fidesz) 39,65 %
3. harmadik helyezett a C (DK) 4,32%
Van ilyen és van van másféle is.
Ha a nyerés/leváltás a cél, akkor szórakozásból nem célszerű elveszíteni egy mandátumot sem, és sokat pláne nem.

Többször próbáltam már magyarázni, hogy az EU/önkormányzati/országgyűlési választás nem azonos.
Egyikből a másikra nem lehet következtetni sem.
Az országgyűlési választáson jellemzően pártkatonák indulnak, nem sokat számít, hogy előtte hogyan működött az adott körzet.
Jelenleg a többségnek elég, ha nem lesz háború amennyiben a fidesz jelöltjére szavaz.
Nem tudom, lehetséges volna-e elmagyarázni a szavazóknak, hogy a fidesz leváltása után többé ilyen és hasonló marhaságokat nem hallanának.
Az sem tartom célravezetőnek, ha fideszes atomháborús kampányt nem fideszes neutronbombás kampánnyal ellensúlyoznak.
Nem könnyű ez a feladat.
Ha már most meglenne a 106 stabil jelölt, már az is késő lenne.

Ha több nem fideszes párt jelöltjeivel indul a választás, akkor az ABC probléma miatt mandátum vesztések lesznek ott is, ahol egyébként AB esetén nyerni lehetne.

Akkor működik, ha már most vagy hamarosan eldől, hogy melyik körzetben ki indul.
Az utolsó napokban visszalépegetés vagy az eleve idétlen indulás okozza azt, amire itt példákat igyekszel hozni.
Gondolom az 5% alatti DK-s biztosra vette a győzelmét, de az is lehet, hogy a függetlennek vagy a fideszesnek segített.
A Tisza is megold mindent egyedül, nem kell egyeztetnie senkivel.

Az induljon el boldog boldogtalan, csak akkor lenne járható út, ha a 2,3,..,X helyeken végzettekre leadott szavazatok nem vesznének el.
Fordított a helyzet, ezek egy részét a győztes kapja.
Nem arányos a választás, sok függ a taktikától és a fura szabályoktól.
 
Utoljára módosítva:
Van ilyen és van van másféle is.
Ha a nyerés/leváltás a cél, akkor szórakozásból nem célszerű elveszíteni egy mandátumot sem, és sokat pláne nem.
Nem, egy országgyűlési választás elsődleges célja a választópolgárok számára nem a nyerés/leváltás.
Az elsődleges cél egy olyan képviselő megválasztása, aki az adott körzet érdekeit képviseli a parlamentben.
 
Az elsődleges cél egy olyan képviselő megválasztása, aki az adott körzet érdekeit képviseli a parlamentben.
Kérlek, ne haragudj, de ezen hangosan felröhögtem. Időnként annyira vicces vagy. Svájcból vagy Finnországból írogatsz?

Jól leszidják a képviselőt, ha nem a pártfegyelem alapján szavaz, még pénzbírságot is kaphat.
A körzet érdeke a tevékenységi lista utolsó tétele, ha egyáltalán rajta van.

35 év nagyon hosszú idő, a rendszerváltás után pár évig próbálkoztak ezzel is, de ma már úgy sem tesznek, minta valamennyire érdekelné őket a körzetük.
 
Utoljára módosítva:
Kérlek, ne haragudj, de ezen hangosan felröhögtem. Időnként annyira vicces vagy. Svájcból vagy Finnországból írogatsz?

Jól leszidják a képviselőt, ha nem a pártfegyelem alapján szavaz, még pénzbírságot is kaphat.
A körzet érdeke a tevékenységi lista utolsó tétele, ha egyáltalán rajta van.

35 év nagyon hosszú idő, a rendszerváltás után pár évig próbálkoztak ezzel is, de ma már úgy sem tesznek, minta valamennyire érdekelné őket a körzetük.
Hangosan felröhöghetsz, jogodban áll.
Nekem pedig jogomban áll azt a jelöltet választani, akiről úgy gondolom, hogy engem/minket leginkább tud képviselni.
De mi sosem fogunk ebben egyetérteni, mert mást gondolunk a demokráciáról, a demokratikus választásról. Lehet, hogy ennek csupán annyi az oka, hogy bár éltem, de szavazójoggal még nem rendelkeztem abban az időben amikor éppen úgy, ahogy most te szeretnéd, "demokratikusan" megszabták, hogy ki az az egy, amiből kötelező választani.
Neked ez a demokrácia. Nekem ez diktatúra.
 
"demokratikusan" megszabták, hogy ki az az egy, amiből kötelező választani
Nagyon félreérted a helyzetet.
Nem egyből kellene választanod most sem, hanem kettőből.
Ezt is csak egyetlen egy alkalommal, hogy utána már ne kettőből választhass, az új tisztességesebb választáson.
Ha kekeckedsz, hogy neked minimum öt jelölt kell minden választáson, és tegyük fel sokan így gondolják, akkor még hosszú ideig az lesz ami most van.

Egészen biztos, hogy Magyarországon élsz?
Mert innen nézve úgy tűnik, direkt ki akarsz szúrni velünk.
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

pbzita58 wrote on bejelentkezés's profile.
Szeretnék mielőbb könyveket találni
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)
babrafax wrote on Pacalka's profile.
Szia,

a coolcomics átvette a honosítást. A 2-6 rész folyamatosan felrakásra kerül. a 3 -dik album pár héten belül. Viszont nagy segítség lenne egy francia vagy angol nyelvű Lorna 1 -es album. Az első rész bármelyik nyelven neked nincs meg?

Üdv : Alex

Statisztikák

Témák
39,238
Üzenet
5,061,768
Tagok
631,070
Legújabb tagunk
ko6689com
Oldal tetejére