Hírek Eldőlt a választás, Magyar Péter kétharmaddal alakíthat kormányt, mutatjuk az adatokat

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.
Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás
Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében
Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.

Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás

Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében​


Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

1776026766286.png
 
Most hogy megy a labdarúgó VB is...
A sportolók is jelenkeznek hogy kell a pénz!!
Kubatov Gábor épp azon panaszkodik, hogy képtelen elvezetni az ország legnépszerűbb klubját piaci alapon. De nézzük a jó oldalát, ő legalább nem tolta előre a dolgozók gyerekeit, hogy éhen fognak halni az adófizetői milliárdok nélkül.
Ja, de. Mégis. Rögtön háromszáz családot.
1f603.png

"Nem tudjuk például, lesz-e magyar szabály. Van egy-két vitatott játékosunk, akik tavaly letették az állampolgársági esküt, magyarok lettek, de lehet, hogy a következő szezonban már nem fognak magyarnak minősülni. És ezzel az egésszel nem lenne semmi baj, de nekem van egy elvi álláspontom, hogy a visszamenőleges jogalkotás nem túl tisztességes. Ez a politikában is igaz, meg a sportban is. De ugyanilyen problémás kérdés szerintünk a tévéközvetítési jogokból befolyó összeg elosztása. Mert ha a tavalyi szezon harminc legnézettebb tévés meccséből huszonkilenc a Fradi meccse volt, akkor mi miért kapunk ugyanannyi pénzt a közvetítésekből, mint mondjuk a Zalaegerszeg? És akkor Szerencsejáték Zrt. vagy az MVM támogatásáról még nem is beszéltünk. Közel háromezer sportoló van a klubban, nagyjából háromszáz edzővel. Az háromszáz család. Nekik nem tudom azt mondani most, hogy talán bejön a várt pénz, talán nem…”
Ilyen az, amikor kipukkad a lufi!!
(Vastagbőr)
 
Most hogy megy a labdarúgó VB is...
A sportolók is jelenkeznek hogy kell a pénz!!
Kubatov Gábor épp azon panaszkodik, hogy képtelen elvezetni az ország legnépszerűbb klubját piaci alapon. De nézzük a jó oldalát, ő legalább nem tolta előre a dolgozók gyerekeit, hogy éhen fognak halni az adófizetői milliárdok nélkül.
Ja, de. Mégis. Rögtön háromszáz családot.
1f603.png

"Nem tudjuk például, lesz-e magyar szabály. Van egy-két vitatott játékosunk, akik tavaly letették az állampolgársági esküt, magyarok lettek, de lehet, hogy a következő szezonban már nem fognak magyarnak minősülni. És ezzel az egésszel nem lenne semmi baj, de nekem van egy elvi álláspontom, hogy a visszamenőleges jogalkotás nem túl tisztességes. Ez a politikában is igaz, meg a sportban is. De ugyanilyen problémás kérdés szerintünk a tévéközvetítési jogokból befolyó összeg elosztása. Mert ha a tavalyi szezon harminc legnézettebb tévés meccséből huszonkilenc a Fradi meccse volt, akkor mi miért kapunk ugyanannyi pénzt a közvetítésekből, mint mondjuk a Zalaegerszeg? És akkor Szerencsejáték Zrt. vagy az MVM támogatásáról még nem is beszéltünk. Közel háromezer sportoló van a klubban, nagyjából háromszáz edzővel. Az háromszáz család. Nekik nem tudom azt mondani most, hogy talán bejön a várt pénz, talán nem…”
Ilyen az, amikor kipukkad a lufi!!
(Vastagbőr)
Vargát eladta Kubatov 8 millio €-ért.
Tóth Alexet eladta Kubatov 12 millio €-ért. Az összesen anno majd 8 milliárd HUF.

Én azért megkérdezném elnök urat, hol az a pénz?
 
Most hogy megy a labdarúgó VB is...
A sportolók is jelenkeznek hogy kell a pénz!!
Kubatov Gábor épp azon panaszkodik, hogy képtelen elvezetni az ország legnépszerűbb klubját piaci alapon. De nézzük a jó oldalát, ő legalább nem tolta előre a dolgozók gyerekeit, hogy éhen fognak halni az adófizetői milliárdok nélkül.
Ja, de. Mégis. Rögtön háromszáz családot.
1f603.png

"Nem tudjuk például, lesz-e magyar szabály. Van egy-két vitatott játékosunk, akik tavaly letették az állampolgársági esküt, magyarok lettek, de lehet, hogy a következő szezonban már nem fognak magyarnak minősülni. És ezzel az egésszel nem lenne semmi baj, de nekem van egy elvi álláspontom, hogy a visszamenőleges jogalkotás nem túl tisztességes. Ez a politikában is igaz, meg a sportban is. De ugyanilyen problémás kérdés szerintünk a tévéközvetítési jogokból befolyó összeg elosztása. Mert ha a tavalyi szezon harminc legnézettebb tévés meccséből huszonkilenc a Fradi meccse volt, akkor mi miért kapunk ugyanannyi pénzt a közvetítésekből, mint mondjuk a Zalaegerszeg? És akkor Szerencsejáték Zrt. vagy az MVM támogatásáról még nem is beszéltünk. Közel háromezer sportoló van a klubban, nagyjából háromszáz edzővel. Az háromszáz család. Nekik nem tudom azt mondani most, hogy talán bejön a várt pénz, talán nem…”
Ilyen az, amikor kipukkad a lufi!!
(Vastagbőr)
Állami támogatás nélkül.

A svájci futballklubok milliárdos bevételt generálnak.

A svájci futballklubok nemcsak gólokat lőnek. Munkahelyeket is teremtenek, szerződéseket kötnek helyi vállalkozásokkal, és bevételt generálnak a vendéglátóipar számára.

Mivel járul hozzá a profi futball a svájci gazdasághoz?

Az elmúlt évben 1,29 milliárd svájci frank bevétel és 665 millió svájci frank érték emelkedés
Ezeket az összegeket generálta a tizenkét Szuperliga-klub a múlt szezonban.
Ezen adatok fényében Claudius Schäfer, a Svájci Labdarúgó Liga vezérigazgatója szerint: „Gazdasági erő vagyunk, komolyan kell vegyenek bennünket.”
 
Állami támogatás nélkül.

A svájci futballklubok milliárdos bevételt generálnak.

A svájci futballklubok nemcsak gólokat lőnek. Munkahelyeket is teremtenek, szerződéseket kötnek helyi vállalkozásokkal, és bevételt generálnak a vendéglátóipar számára.

Mivel járul hozzá a profi futball a svájci gazdasághoz?

Az elmúlt évben 1,29 milliárd svájci frank bevétel és 665 millió svájci frank érték emelkedés

Ezeket az összegeket generálta a tizenkét Szuperliga-klub a múlt szezonban.
Ezen adatok fényében Claudius Schäfer, a Svájci Labdarúgó Liga vezérigazgatója szerint: „Gazdasági erő vagyunk, komolyan kell vegyenek bennünket.”
Na nézzük itthon mi is a heylzet?
A közvetítési jogok értékesítése nemcsak a televíziós piac szempontjából fontos, hanem a klubok működésére is hatással lehet. Az MLSZ ugyanis a befolyó összegekből finanszírozza az NB I-es és NB II-es egyesületek központi támogatását. Vági Márton főtitkár korábban arról beszélt, hogy a folyamat végkimenetele nyomán az élvonalbeli klubok költségvetése akár 10–15 százalékkal is csökkenhet, míg a másodosztályban ennél is nagyobb visszaesés következhet be.
A közmédia az előző években szezononként mintegy 10 milliárd forintot fizetett a jogokért, ám a megváltozott gazdasági környezet miatt ezúttal alacsonyabb összegű megállapodás várható. Információk szerint az MLSZ legalább 6 milliárd forintos bevételt szeretne elérni az értékesítésből, így a felek ehhez közeli összegben egyezhetnek meg. A többször meghosszabbított pályázat június 22-én ér véget.
 
Megáll az eszem...:D

NYÍLT LEVÉL

Az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában tömeges elbocsátások zajlanak. Családok egzisztenciája, emberi sorsok kerültek válságba.
Úgy véljük, nem csak addig kell polgári értékrendet valló patriótának lenni, amíg könnyű, hanem akkor is, amikor nehéz. Sőt, akkor kell csak igazán kitartani az értékeink mellett.

A nemzeti tőkések a magyar vállalatok preferálásának korábbi kormányzati programja révén hatalmas vagyonokra tettek szert. Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartania a hátát a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is.

Ezért úgy véljük, most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését.
Arra kérjük hát a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához! Továbbá elvárjuk, hogy a média világában most állásukat vesztett szakemberek számára azonnal kínáljanak munkát, helyzetük megoldásában érdemben vállaljanak felelősséget!

Dr. Navracsics Tibor

Dr. Ferencz Orsolya
Hahaha...
 
Alakulgat... :)

"Muri Enikő is visszafizette a több millió forintos NKA-támogatást,

Az Index információi szerint további 100 milliók kerültek vissza a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) kasszájába, ugyanis újabb személyek, cégek és szervezetek fizették vissza az extra pénzeket osztogató Kiemelt Kulturális Programok Ideiglenes Kollégiuma által odaítélt támogatást. Így a 17 milliárd forintból eddig 2,16 milliárd került vissza – mindeközben a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) költségvetési csalás és hűtlen kezelés bűncselekmény gyanúja miatt folytat nyomozást az NKA-s kifizetések ügyében."

A szekszárdi "Karácsonyváró program" teccett a legjobban. :)
Ők az erre átutalt 25 millió forintot fizették vissza.
 
Hihetetlen hogy mindenhova saját embereket ültettek.
Ennek meg is lett illetve van a hatása.
Kedden a Vadászkamara közleményben jelentette be: az Országos Magyar Vadászati Védegylet elnöksége úgy döntött, június 23-i hatállyal felmenti dr. Kovács Zoltánt a Nimród Vadászújság főszerkesztői feladatainak ellátása alól. Arról a Kovács Zoltánról van szó, aki az áprilisban megbukott Orbán-kormány nemzetközi kommunikációért felelős államtitkára volt.
A társaság fb-jének egyik tagja egyébként az a Kovács Róbert volt, aki közben Kovács Zoltán feleségének üzlettársa volt egy Kartal-Ép Kft. nevű cégben,
 
Mint megjósolható volt, folyik a köztársaság elnök körüli törvénykezés bírálatának össztüze.
Alaptörvény tizenhetedik módosításának hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik". Az ellenzők és jogvédők ezt alkotmányos puccsként és a fékek-ellensúlyok rendszerének csorbításaként értékelik, attól tartva, hogy az államfői intézmény közvetlenül a napi politikai érdekek alá rendelődik.
Ez most így fog menni amíg ki nem húny.

Társadalmi párbeszédet kezdeményezett a Kormány az Alaptörvény 17. módosításáról
 
Utoljára módosítva:
Hihetetlen hogy mindenhova saját embereket ültettek.
Ennek meg is lett illetve van a hatása.
Kedden a Vadászkamara közleményben jelentette be: az Országos Magyar Vadászati Védegylet elnöksége úgy döntött, június 23-i hatállyal felmenti dr. Kovács Zoltánt a Nimród Vadászújság főszerkesztői feladatainak ellátása alól. Arról a Kovács Zoltánról van szó, aki az áprilisban megbukott Orbán-kormány nemzetközi kommunikációért felelős államtitkára volt.
A társaság fb-jének egyik tagja egyébként az a Kovács Róbert volt, aki közben Kovács Zoltán feleségének üzlettársa volt egy Kartal-Ép Kft. nevű cégben,
Soha nem szoktam örülni más ember nyomorának, inkább sajnálom. De Kovács Zoltán... kivételesen arrogáns, lenéző és embertelen volt. Főleg, amikor OV. helyett kellett megszólalnia. Végre, végre remélhetőleg megbűnhődnek azért, amit más emberek ellen elkövettek.
 
Biztos lesznek ÚJ médiumok is akár nyomtatott verzióban amelyek az ellenzékhez lesznek köthetők
Hisz a polgárok kiéhezettek a migráns témára.
Én ezt erősen megkerdőjelezném.
1.
Kik állítanák elő a tartalmat?
Egyrészt a sok szélnek eresztett kenyér pusztítónak sejtelme sincs az ujsagirásról. Az ertelmesebbje meg már felfogta, hogy az elbocsájtásokat gyakorlatilag Orbán rendelte el az eredménytelen tisza tiprás miatt. (Csak a tavalyi vagyon bővülése pénztáros Lőrincnek 138 milliárd volt. Ennek töredékéből le lehetett volna finanszírozni az egész médiaworks birodalmat.)
2. Talán rájöttek, hogy a Huth Gergelyek hiába váltanak pesti srácokról budai lányokra, továbbra sem lesz rájuk kereslet.
3. A fiatalok buktatták meg a fideszt állítólag. Azok nem élnek a nyomtatott sajtóval.
És még folytathatnánk...
 
Én ezt erősen megkerdőjelezném.
1.
Kik állítanak elő a tartalmat?
Egyrészt a sok szélnek eresztett kenyér pusztítanak sejtelmes sincs az ujsagirssbol. Az ertelmesebbje meg már felfogta, hogy az elbocsájtásokat gyakorlatilag Orbán rendelte el az eredménytelen tiszatioras miatt. (Csak a tavalyi vagyon bővülése pénztáros Lőrincnek 138 milliárd volt. Ennek töredékéből le lehetett volna finanszírozni az egész médiaworks birodalmat.)
2. Talán rajöttek, hogy a Huth Gergelyek hiába váltanak pesti sarokról budai lányokra, továbbra sem lesz rájuk kereslet.
3. A fiatalok buktatták meg a fodrászt állítólag. Azok nem élnek a nyomtatott sajtóval.
És még folytathatnánk...
Legyen igazad.
Csak akik a migráns illetve az LMBTQ témák iránt ˝érdeklődnek˝ azoknak nem kell az újságírás elég nekik ha jönnek a megfelelő infók...
 
@nefeledj :)

"Fülke: a kormány ne hagyja figyelmen kívül a vidéki újságírást!

A magyarországi vidéki kiadókat és nyolc szerkesztőséget tömörítő Független Helyi Lapok Közössége (Fülke) közleményben emlékezteti a kormányt arra, hogy a kedden módosított médiatörvény alkalmazása során nem lehet figyelmen kívül hagyni a vidéki Magyarország újságírását, a helyi független médiumokat. Tizenhat év után először nyílik lehetőségünk arra, hogy ne csupán az államilag fenntartott közmédia működéséről, hanem a teljes magyar nyilvánosság állapotáról beszéljünk, melynek kulcsfontosságú része a vidéki Magyarország sajtója – írták."
 
@nefeledj :)

"Fülke: a kormány ne hagyja figyelmen kívül a vidéki újságírást!

A magyarországi vidéki kiadókat és nyolc szerkesztőséget tömörítő Független Helyi Lapok Közössége (Fülke) közleményben emlékezteti a kormányt arra, hogy a kedden módosított médiatörvény alkalmazása során nem lehet figyelmen kívül hagyni a vidéki Magyarország újságírását, a helyi független médiumokat. Tizenhat év után először nyílik lehetőségünk arra, hogy ne csupán az államilag fenntartott közmédia működéséről, hanem a teljes magyar nyilvánosság állapotáról beszéljünk, melynek kulcsfontosságú része a vidéki Magyarország sajtója – írták."
Horn Gyula Orbán Viktor Gyurcsány Ferenc Magyar Péter monnyon le!
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Szomorúan olvasom, mi történt.
Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok

Statisztikák

Témák
39,240
Üzenet
5,062,761
Tagok
631,108
Legújabb tagunk
Denveriens
Oldal tetejére