Kedves Jusztina!
6.osztályos a fiam,ha tudnád az Egri csillagok részenkénti feladatsort (kérdés,válaszok) elküldeni nekünk! Segítséged köszönöm! Boldog Új Évet Kívánunk Neked!!!
KEDVES JUSZTIKA27! Légyszives segíts hogy hol tudok kérést feltenni feladatlapokkal kapcsolatban. Nem látom hogy hová tudnék írni, vagy a gép nem enged nem tudom. Valószínū én bénázok Kõszõnõm ha segítesz. Wentz Agnes
Kedves jusztika27! Szeretném megtudni, hogy hol lehetne elérni, melyik Weboldalon találhatnák rá a "Témazárók és megoldókulcsok az OFI-s munkafüzetekhez 1-11 évolyamig"??A segítséget köszönöm! Lom60
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.