Legutóbbi tartalom: krilajos

  1. krilajos

    Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

    Nos ez volt a huszadik kommentem, várom hogy végre tag legyek.
  2. krilajos

    Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

    Kanada, gyönyörű ország, remélem láthatom egyszer.
  3. krilajos

    Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

    Ugyan is a Digi Magyarországon volt olyan kedves hogy csupán haszonszrzési céllal az összes értelmes csatornát törölte a csatornaválaszékai közül.
  4. krilajos

    Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

    Érdekelne a Discovery és Science csatornáról pár sorozat is, remélem van olyan ember aki fel tudja venni egy tv tunerrel.
  5. krilajos

    Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

    Azt nem tudom hogy 20 hozzászólás kell ahhoz is hogy megosszak itt valamelyik fórumban valamit?
  6. krilajos

    Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

    A nejem hívta fel a figyelmemet pár hete, hogy van egy normális fórum, ahol még gondolkodó emberek vannak jelen.
  7. krilajos

    Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

    2009 óta vagyok itt regisztrálva és azóta nem volt 20 hozzászólásom, mondjuk elég ritkán látogattam ide.
  8. krilajos

    Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

    Van egy Prestigio e-book olvasóm, e Ink kijelzővel, nemrég szereztem be olcsón, mert notebookon nehéz és szemrongáló olvasni.
Oldal tetejére