Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

Van egy Prestigio e-book olvasóm, e Ink kijelzővel, nemrég szereztem be olcsón, mert notebookon nehéz és szemrongáló olvasni.
 
2009 óta vagyok itt regisztrálva és azóta nem volt 20 hozzászólásom, mondjuk elég ritkán látogattam ide.
 
A nejem hívta fel a figyelmemet pár hete, hogy van egy normális fórum, ahol még gondolkodó emberek vannak jelen.
 
Érdekelne a Discovery és Science csatornáról pár sorozat is, remélem van olyan ember aki fel tudja venni egy tv tunerrel.
 
Ugyan is a Digi Magyarországon volt olyan kedves hogy csupán haszonszrzési céllal az összes értelmes csatornát törölte a csatornaválaszékai közül.
 
Oldal tetejére