Az a baj, hogy lehet "magyarul" főzőcskézni, de azt tapasztaltam, hogy a lényeg az alapanyagokban rejlik. A paprika, a hagyma, a főszerek, a húsok, a zöldségek íze mindenütt más, ezért nem olyanok a magyar ízek külföldön (és ugyanezért nem lehet tökéletesen olasz, görög, kínai, stb. ízeket...