mindig furcsa volt, hogy egy adag pl. vitamin az ugyanolyan jó sok különböző embernek. (tudom testsúlyt, életkort egészségi állapotot is megadnak, de valahogy ennél több is egy ember)
na jó ez így hosszú lesz :)
szóval kinek kinek mennyi és hogyan.
ollé! ezt lecsaptam :)