Legutóbbi tartalom: szalmakutya

  1. S

    Aprosagok amik boszantanak

    sziasztok! idegesít, hogy kerózás közben becsípi a szakállamat a cepzár ha felhúzom a nyakamig. végre kiadhattam magamból ezt súlyos problémát. majd persze egyszer varrok oda egy antiszakáltépést.
  2. S

    Gumiszoba

    viszontkívánok mindenkin! sajnos válaszolok: a zsinnyegtetés töve a zsiny. a táborban a gyerekek kaja után zsinnyegtek. előtte óbégattak, közben nyummogtak. kéremköszönöm
  3. S

    Hizni szeretnek

    párdőz! :) ok tehát aerob mozgás. mindig tanulok valamit.
  4. S

    Hizni szeretnek

    na igen... :) amúgy konditerem nékül is lehet jó alakod :P csík mindegy csak mozogjunk! és vigyázás az ízületekre :)
  5. S

    Hizni szeretnek

    szia monikabota! a rendszeres étkezés ahogy sghsist írta az bejön. ha nem kívánsz sokat először akkor sincs baj. akkor kicsivel kell kezdeni. ha meg otthagyod akkor otthagyod. ami egy rokonomnak és nekem is bejött az a béres csepp. de nekem az igazi étvágyamat a biciklim hozza meg mindig...
  6. S

    vitamin pro es kontra

    mindig furcsa volt, hogy egy adag pl. vitamin az ugyanolyan jó sok különböző embernek. (tudom testsúlyt, életkort egészségi állapotot is megadnak, de valahogy ennél több is egy ember) na jó ez így hosszú lesz :) szóval kinek kinek mennyi és hogyan. ollé! ezt lecsaptam :)
  7. S

    Cigihez kapcsolodó minden

    sziasztok! 2 napja nem dohányzom. soha nem tűzök ki nagyobb célt annál, hogy a mai napon nem gyújtok rá. de így egyszerű :) az igazi amikor megiszom egy pár nap múlva az első sörömet vagy fröccsömet... az lesz a próba. 3 éve leszoktam. akkor egy pár soros leírás indított el. egy felsorolás volt...
  8. S

    Minek orultel Ma?

    sziasztok! ma először a kerómnak örültem. aztán, hogy volt pót elemem az mp3 lejátszómba. hajnalban kiolvastam az utolsó oldalakat az este belealudt könyvből. hirtelen ennyi.
Oldal tetejére