Gumiszoba

Ha egyszer utazhatnál az időben,hová mennél és miért?

  • A romantikus középkorba, mert én lennék a legokosabb

    Szavazat: 0 0.0%
  • A jövőbe, hogy ne is lássam ezt a korszakot.

    Szavazat: 1 4.3%
  • Ha házasságkötésem előtti napra, kupánvágni magam.

    Szavazat: 2 8.7%
  • Visszamennék és megragadnám az elszalasztott percet

    Szavazat: 4 17.4%
  • Vissza, kihúzni Rayman gépét, ne kérdezzen zöldeket

    Szavazat: 0 0.0%
  • Vissza, elbúcsúzni valakitől, hogy mégegyszer lássam.

    Szavazat: 7 30.4%
  • Vissza a jövőbe.

    Szavazat: 1 4.3%
  • Megsúgnám magamnak a lottó számokat a jövőből.

    Szavazat: 2 8.7%
  • Valószínűleg másokért használnám fel, a lehetőséget

    Szavazat: 6 26.1%

  • Összes szavazó
    23
  • Szavazás lezárva .
De jó! Nem vesztem el! Megvagytok :) kiss
De hol a főzsinnyegtető???
Biztosan gyakorol valamelyi majorette-csoportban. Ez lesz a marson az egyenruhánk is.

8426215311491.jpg
 
Biztosan gyakorol valamelyi majorette-csoportban. Ez lesz a marson az egyenruhánk is.

8426215311491.jpg
Ez AZ egyenruha dolog elgondolkodtatott...:oa tükör elé képzelem magam...csizmám van...egy tütüt tudnék szerezni a szomszéd balettozni tanulgató kicsi lányától...végigkuncsorogva a tömbházat ahol lakom valószínű valami ehhez hasonló piros csodát is sikerülne összetarhálnom,van egy barna kínai evőpálcikám...helyettesíthetem vele a mazsorettpálcát...de honnan szerzek csákót?Ajjajj komoly probléma ,nagyobb mint a Marsra menni:mrgreen:A pasi holdjárója jobb marsjárónak mint az én kis tűsarkúm...látszik tud valamit a pacák a marsról:rolleyes:
 
Ez AZ egyenruha dolog elgondolkodtatott...:oa tükör elé képzelem magam...csizmám van...egy tütüt tudnék szerezni a szomszéd balettozni tanulgató kicsi lányától...végigkuncsorogva a tömbházat ahol lakom valószínű valami ehhez hasonló piros csodát is sikerülne összetarhálnom,van egy barna kínai evőpálcikám...helyettesíthetem vele a mazsorettpálcát...de honnan szerzek csákót?Ajjajj komoly probléma ,nagyobb mint a Marsra menni:mrgreen:A pasi holdjárója jobb marsjárónak mint az én kis tűsarkúm...látszik tud valamit a pacák a marsról:rolleyes:
A csákót turkálóban talán ki lehet turizni, esetleg a kínai boltban kaphatgó. A pasinak azért kellenek ilyen csizmatalpak, hogy jól tudja nyomni velük a gázpedált, a féket és a kuplungot, ha majd az űrhajót vezetni kell a Mars felé. :mrgreen::D:mrgreen:

seclothes-guatemala.jpg
 
:mrgreen::mrgreen:
A csákót turkálóban talán ki lehet turizni, esetleg a kínai boltban kaphatgó. A pasinak azért kellenek ilyen csizmatalpak, hogy jól tudja nyomni velük a gázpedált, a féket és a kuplungot, ha majd az űrhajót vezetni kell a Mars felé. :mrgreen::D:mrgreen:

seclothes-guatemala.jpg

Kedves Alberth!

Előfarsangi hangulatom támadt....:Dútban a Mars felé!:D Csak vezessen úvatosan a pacák mert ezekkel a talpakkal nehezen érezheti a gázpedált és én nem szeretnék kabrio űrhajót!Még jópár részlet visszavan a járgány törlesztőjéből,nem szeretném ha egy balga sofőr tönkrevágná az első zűrhajómat...
Tarthatnánk egy hatalmas bulit:jelmezbált!Mindnekinek aki bolondozni szertne:D csákót ,ha addig sem sikerül szereznem muszáj lesz Neked hoznod:p Ha érdekel én vihetek neked egy plusz tütüt(tod a szomszéd lányának van egypár ,igazán szívesen segítek a beöltözésben eme kölcsönruccanattal)Remélem eljössz....Majd sütök valami sütit...Ki mit hoz??Te miben leszel a bulin?vagy majd a csákóról megimerlek igaz-e?:mrgreen:
Legyen szép a napod/napotok!
Üdvözlettel:
Én
 
Farsang ?

Az nem rossz.

Inkább mint a karácsony.
Maga az ünnep az bejön. De a készülődési mizéria. Fúúúúj ! :mad:
 
Oldal tetejére