Biztosan gyakorol valamelyi majorette-csoportban. Ez lesz a marson az egyenruhánk is.De jó! Nem vesztem el! Megvagytokkiss
De hol a főzsinnyegtető???
Biztosan gyakorol valamelyi majorette-csoportban. Ez lesz a marson az egyenruhánk is.De jó! Nem vesztem el! Megvagytokkiss
De hol a főzsinnyegtető???
De jó! Nem vesztem el! Megvagytokkiss
De hol a főzsinnyegtető???
Bizony mondom néktek , SORAKOZÓ ! . hu![]()
Jójó... Mé köll mindjárt kajabálni kora reggel?Bizony mondom néktek , SORAKOZÓ ! . hu![]()
Ez AZ egyenruha dolog elgondolkodtatott...Biztosan gyakorol valamelyi majorette-csoportban. Ez lesz a marson az egyenruhánk is.
![]()
a tükör elé képzelem magam...csizmám van...egy tütüt tudnék szerezni a szomszéd balettozni tanulgató kicsi lányától...végigkuncsorogva a tömbházat ahol lakom valószínű valami ehhez hasonló piros csodát is sikerülne összetarhálnom,van egy barna kínai evőpálcikám...helyettesíthetem vele a mazsorettpálcát...de honnan szerzek csákót?Ajjajj komoly probléma ,nagyobb mint a Marsra menni:mrgreen:A pasi holdjárója jobb marsjárónak mint az én kis tűsarkúm...látszik tud valamit a pacák a marsrólA csákót turkálóban talán ki lehet turizni, esetleg a kínai boltban kaphatgó. A pasinak azért kellenek ilyen csizmatalpak, hogy jól tudja nyomni velük a gázpedált, a féket és a kuplungot, ha majd az űrhajót vezetni kell a Mars felé. :mrgreen:Ez AZ egyenruha dolog elgondolkodtatott...a tükör elé képzelem magam...csizmám van...egy tütüt tudnék szerezni a szomszéd balettozni tanulgató kicsi lányától...végigkuncsorogva a tömbházat ahol lakom valószínű valami ehhez hasonló piros csodát is sikerülne összetarhálnom,van egy barna kínai evőpálcikám...helyettesíthetem vele a mazsorettpálcát...de honnan szerzek csákót?Ajjajj komoly probléma ,nagyobb mint a Marsra menni:mrgreen:A pasi holdjárója jobb marsjárónak mint az én kis tűsarkúm...látszik tud valamit a pacák a marsról
![]()
A csákót turkálóban talán ki lehet turizni, esetleg a kínai boltban kaphatgó. A pasinak azért kellenek ilyen csizmatalpak, hogy jól tudja nyomni velük a gázpedált, a féket és a kuplungot, ha majd az űrhajót vezetni kell a Mars felé. :mrgreen::mrgreen:
![]()
Ki a pacák? es Ray2 ?![]()
Jójó... Mé köll mindjárt kajabálni kora reggel?
Oszlop, vagy vonalalakzatba sorakozzunk?
![]()
Nanna! Vagy te ki?
Ellenőrző kérdés: mit nevezünk zsinnyegtetésnek?:mrgreen:
![]()
No rendben.A komoly katonás felkészítésben kel kiabálóczkodni. Igaz én mostan itten lábújhegyen csináltam.
Elnézést.hu !![]()
Mér kell készülni? Egyből ünnepelni kell.:mrgreen:Farsang ?
Az nem rossz.
Inkább mint a karácsony.
Maga az ünnep az bejön. De a készülődési mizéria. Fúúúúj !![]()