_._ó_i_a_ó azaz szókirakó 3.

Idézet: Eredeti szerző Bartuska
elszellentessz?:smile:

e___e__e_e_e__e

nem, itt 6 db. e betû van


A legnagyobb baj az, hogy szamár módon elírtam. Elnézést kérek azoktól, akik már törték a fejüket rajta.

e___e_e__e_e__e_
 
Bocsi Imatei,de amit Te feladtál abban 4 db e betü volt!

Erre írtam megfejtésnek :e___e__e__e___ elszellentessz?

Ezután én adtam fel: e___e__e_e_e__e amiben van a 6 db e betü!

Vagy rosszul látok valamit?:)
 
? bakterje habverte hadverte hajkence napkelte napverte tandemje tanlecke vadgerle vadrepce vaskence zablepke ?

Akkor maradjon az, amit az elõbb nagyon elnéztem:

e___e_e__e_e__e_

 
? bakterje habverte hadverte hajkence napkelte napverte tandemje tanlecke vadgerle vadrepce vaskence zablepke ?

Akkor maradjon az, amit az elõbb nagyon elnéztem:

e___e_e__e_e__e_


egybefejhetetlen (pl. a kecske és a tehén tejét ne fejd egyazon edénybe)

Tegyen ki valaki egy könnyebbet.
 
Oldal tetejére