Gondolok itt nyugat-európára, észak-amerika, ausztrália és újzéland. Előre is köszönöm.
Nem még mindig, hanem újra az. De most lejárt. Így is nagyon vidám vagyok persze, én szeretek dolgozni is (hiába, hülyékből is kell néhány, nem igaz?).Még mindig szabadságos a kisKatona?
Böbike? megvagy?
Minden rendi?![]()
Szia!Nem még mindig, hanem újra az. De most lejárt. Így is nagyon vidám vagyok persze, én szeretek dolgozni is (hiába, hülyékből is kell néhány, nem igaz?).
De már várom a következőt.
Abigél Sziget-kék topicjában írtam is, hogy (idézem):
"Többek között ez is jó abban, ha az ember (meg persze én is) öregszik: több szabadsága van, így töbet pihenhet. A rossz meg az, hogy már nagyon szüksége is van rá, hogy pihenjen."
Na szóval, most augusztusig munka+dandár, aug. végén meg újabb szabi.
Úgy vigyázzatok (rám)!
![]()
Nem még mindig, hanem újra az. De most lejárt. Így is nagyon vidám vagyok persze, én szeretek dolgozni is (hiába, hülyékből is kell néhány, nem igaz?).
De már várom a következőt.
Abigél Sziget-kék topicjában írtam is, hogy (idézem):
"Többek között ez is jó abban, ha az ember (meg persze én is) öregszik: több szabadsága van, így töbet pihenhet. A rossz meg az, hogy már nagyon szüksége is van rá, hogy pihenjen."
Na szóval, most augusztusig munka+dandár, aug. végén meg újabb szabi.
Úgy vigyázzatok (rám)!
![]()
Hogy gazdasagi szempontbol hova erdemes menni azt nem tudom megmondani, de adminisztrativ szempontbol Nyugat-Europa (pl. UK) a legegyszerubb. A tobbi helyre mind munkavallaloi vizum kell.
De bizony olyan öreg vagyok, földig érne a szakállam, ha lenne (és hasra vetném magam)!Szia!
Örülök Neked!
Annyira azért nem lehetsz öreg, hogy 1/2 1 havonta járjon szabi![]()
Azt mondják, Kétszer ad, aki gyorsan ad.Jól van. Megnyugodtam.
Ad.1. Élsz még
Ad.2. Tudsz még dolgozni
Ad.3. Kellő képpen öreg vagy te is! :lol:
Vigyázunk, vigyázunk - legalább is be van húzva fülünk-farkunk!![]()
Azt mondják, Kétszer ad, aki gyorsan ad.
Te pedig háromszor adtál. Hogy Te milyen gyors vagy, hallod!?
Amúgy kelletlenképpen vagyok öreg, de nem vén!
![]()
Nálunk azért nincs itthon só...Jaj, hát tudod mit mond a mondás is! : Jó az öreg a háznál!
Nem pedig a vénről mondják.. az a kecskével van összefüggésben, de nem veled!:lol: