(kommentem? ezek miatt nem kapjak majd meg a normal turistak a vizomot, amit ezek miatt fognak bevezetni! ezek a felelotlen emberekre megy majd az adom egy resze, amit en es tobben akik DOLGOZUNK es TISZTESSEGESEN befizetunk az allamnak, ezek a felelotlen emberek zsebeben landol, munka nelkul, boldogan elhetnek.. ne mondjatok most nekem hogy "napjaik meg vannak szamlalva", oke?)
Gigi, nem jól emlékszel mert nem voltak rasszista megnyilvánulásaim, megnevezni egy népcsoportot még nem rasszizmus, legalább is azt hiszem. A cikket csak részben olvastam de az adóidról szerintem nem írnak benne...
De valószínüleg félre értjük egymást mert én az előző irásommal csak arra szerettem volna utalni, hogy amikor előszőr hasonlót irtam mint Te, akkor még nem volt ismeretes a cigányok mentalitása Kanada szerte, csak azt vették észre, hogy "cigányozok".
Annyit írtam amit Te is, hogy: a becsületesen dolgozók pénzét kapják a dolgozni nem akarók.
Teljesen egyet értek veled, itthon is ugyan ez megy...
