Sajna nem őrőlnek gyorsabbanHa kint adtátok be,akkor 1 év,ha Mo.-on,akkor is min. fél év.
De ha kint adtátok be,akkor jobb lett volna,ha maradsz...
Azért drukkolok!
semmiképp sem volt módom maradni, pláne hogy itthon egy jó munkám van, és azért nem mindegy hogy mennyi pénzzel a zsebemben költözöm. Amúgy pedig nem vagyok meggyőződve róla, hogy jobb lett volna, ha kinnmaradok. Egyrészt amúgy is csak fél évre maradhatok kinn, annyi idő alatt még a házassági bizonyítványt megkapva is csak 2 hónap telt volna el a papírok beadásától, mire vissza kellett volna hazajönnöm. üres zsebbel, munkanélkülinek...