Kedves TSZ!
Te meg biztosan nem tudod, hogy német közmondás, csak a magyar nyelv már annyira átvette, hogy magyarnak hiszik! Eredetiben:
Eigenlob stinkt.
Az öndicséret büdös.
De ha már a közmondásoknál tartunk van egy finn közmondás:
Maassa maan tavalla
Az országban az ország módján!
Ezért kérdezünk, mert nem ismerjük innen (MO.) a kinti helyzetet!
Nekem az elején Payett írta: "Lesz a válaszokban kritizáló is, de ezzel ne törődj, mindenkinek megvan az esélye egy jobb életre! És aki már kint van ne felejtse el Ő miért ment ki!"
De azért neked is köszönjük a hozzászólásaidat, mert abból is lehet kiszűrni infókat!
Üdv.: Zsolt
Te meg biztosan nem tudod, hogy német közmondás, csak a magyar nyelv már annyira átvette, hogy magyarnak hiszik! Eredetiben:
Eigenlob stinkt.
Az öndicséret büdös.
De ha már a közmondásoknál tartunk van egy finn közmondás:
Maassa maan tavalla
Az országban az ország módján!
Ezért kérdezünk, mert nem ismerjük innen (MO.) a kinti helyzetet!
Nekem az elején Payett írta: "Lesz a válaszokban kritizáló is, de ezzel ne törődj, mindenkinek megvan az esélye egy jobb életre! És aki már kint van ne felejtse el Ő miért ment ki!"
De azért neked is köszönjük a hozzászólásaidat, mert abból is lehet kiszűrni infókat!
Üdv.: Zsolt