Csevegős xszemezős barátok között 2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025

Nézzétek, milyen jó ötlet! Egyszerű natúr kartondoboznál el tudom képzelni, teszek bele hungarocellt, vagy valamit, egy zsákvarrótűvel kiböködöm valami fénymásolat alapján. Nagyon tetszik.
ricamare-una-scatola-a-punto-croce.jpg
Lehet kapni ragasztós fóliát amire lehet nyomtatni és szépen vissza lehet szedni. Ráragasztod és minifúróval kilyuggatod.
 
eccevúsat :D
így, nézd, mutatom az ujjammal :p
Magától értetődő, hogy van erre saját teóriám. Nézd! A' eccavú, amelyik éppen orbitális pályára tért és találkozott egy Stihl fűrésszel. Váratlan esemény volt, éppen annyira valószínűtlen, mint a fájdalom, mikor az ember élével ráejti lábujjára a fém ötvenest, vagy elvágja az ujját egy papírral ... A csöppnyi jószág fényes álmai hirtelen véget is értek ennél a jelenetnél, mely a pillanat törtrésze alatt egy közönséges paripalóvá fokozta vissza. :D A második évad részeiben már mint közönséges igásló funkcionál egy üzbegisztáni máktermesztő farmon, mely a hatóságok szemei elől rejtve éli bódult hétköznapjait, így hát a további felvételek is sok kalandot tartogatnak, ám ezeket előre nem áruljuk el...
Coming soon - csak ennyit mondhatok.
Ez viszont pont ráfér egy dobozkára! :dr_64:

cross_stitch_pattern_pink_unicorn_instant_download_53110dc0_73070.jpg
 
Magától értetődő, hogy van erre saját teóriám. Nézd! A' eccavú, amelyik éppen orbitális pályára tért és találkozott egy Stihl fűrésszel. Váratlan esemény volt, éppen annyira valószínűtlen, mint a fájdalom, mikor az ember élével ráejti lábujjára a fém ötvenest, vagy elvágja az ujját egy papírral ... A csöppnyi jószág fényes álmai hirtelen véget is értek ennél a jelenetnél, mely a pillanat törtrésze alatt egy közönséges paripalóvá fokozta vissza. :D A második évad részeiben már mint közönséges igásló funkcionál egy üzbegisztáni máktermesztő farmon, mely a hatóságok szemei elől rejtve éli bódult hétköznapjait, így hát a további felvételek is sok kalandot tartogatnak, ám ezeket előre nem áruljuk el...
Coming soon - csak ennyit mondhatok.
Ez viszont pont ráfér egy dobozkára! :dr_64:

cross_stitch_pattern_pink_unicorn_instant_download_53110dc0_73070.jpg

Te éjjeli vadállat :D
 
Magától értetődő, hogy van erre saját teóriám. Nézd! A' eccavú, amelyik éppen orbitális pályára tért és találkozott egy Stihl fűrésszel. Váratlan esemény volt, éppen annyira valószínűtlen, mint a fájdalom, mikor az ember élével ráejti lábujjára a fém ötvenest, vagy elvágja az ujját egy papírral ... A csöppnyi jószág fényes álmai hirtelen véget is értek ennél a jelenetnél, mely a pillanat törtrésze alatt egy közönséges paripalóvá fokozta vissza. :D A második évad részeiben már mint közönséges igásló funkcionál egy üzbegisztáni máktermesztő farmon, mely a hatóságok szemei elől rejtve éli bódult hétköznapjait, így hát a további felvételek is sok kalandot tartogatnak, ám ezeket előre nem áruljuk el...
Coming soon - csak ennyit mondhatok.
Ez viszont pont ráfér egy dobozkára! :dr_64:

cross_stitch_pattern_pink_unicorn_instant_download_53110dc0_73070.jpg
:rohog:
 
Bocsi hogy így eltűntem(na nem mintha nagyon hiányoznék.........),de azt sem tudom hol áll a fejem mostanság. Az Erdély projekt után tegnap kipipáltuk a Réka bérmálása projektet is. Hétfőn-kedden emelt szóbelizik a leányzó fizikából és bioszból,utána vége! Még van egy csomó elintézni valóm,úgy mint buszjegyek beszerzése Madridból Bilbao-ba,repülőjegyek hazafelé Santiago de Compostella-ból Madridba,onnan Bp.re,aztán Eu-s kártya megújítása,biztosítás kötés,néhány dolog beszerzése,csomagolás,júl. eleji Bt.-s utalások előkészítése....ááááááá....... egy hét és pár nap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
10,4 km-t gyalogoltunk ma a Pilisben csapatépítő keretében, nincsen olyan tagom, ami nem fáj és még a vízhólyagomon is hólyag nőtt, de aaaaaaaaannyira jó volt. Nem gondoltam bírni fogom, de az utóbbi időkben fogytam is, sétáltam is sokat és az élbolyban értem célba, konkrétan a túravezetővel tartottam az iramot és jól esett nagyon! :) A többi meg majd begyógyul! :)

SAM_1283.JPG SAM_1294.JPG SAM_1325.JPG SAM_1337.JPG IMG-20160604-WA0001.jpg
 
Utoljára módosítva:
10,4 km-ert gyalogoltunk ma a Pilisben csapatépítő keretében, nincsen olyan tagom, ami nem fáj és még a vízhólyagomon is hólyag nőtt, de aaaaaaaaannyira jó volt. Nem gondoltam bírni fogom, de az utóbbi időkben fogytam is, sétáltam is sokat és az élbolyban értem célba, konkrétan a túravezetővel tartottam az iramot és jól esett nagyon! :) A többi meg majd begyógyul! :)

Csatolás megtekintése 1462673 Csatolás megtekintése 1462674 Csatolás megtekintése 1462676 Csatolás megtekintése 1462677 Csatolás megtekintése 1462672
Látod,tudsz te ha akarsz!;)
Innen már csak egy ugrás a 800 km!:D:D:D:D:D:D:D
 
Látod,tudsz te ha akarsz!;)
Innen már csak egy ugrás a 800 km!:D:D:D:D:D:D:D
végülis csak 80x ennyi :D :D mentem, mert a végén volt a szalonna :D bevallom 10ből 5km-en ez vibrált előttem. :D :D egyébként egy szakaszon az itteni zarándokúton mentünk, M betűs, mondták a többiek, valami Mária vagy ki a csuda

megvan, a kék
http://mariaut.hu//
 
Utoljára módosítva:
végülis csak 80x ennyi :D :D mentem, mert a végén volt a szalonna :D bevallom 10ből 5km-en ez vibrált előttem. :D :D egyébként egy szakaszon az itteni zarándokúton mentünk, M betűs, mondták a többiek, valami Mária vagy ki a csuda

megvan, a kék
http://mariaut.hu//
Igen,a Mária-út! Lesétálhatsz rajta Máriagyűdig,sőt még annál is tovább! :D
 
Igen,a Mária-út! Lesétálhatsz rajta Máriagyűdig,sőt még annál is tovább! :D
Van némi testi akadálya, ugy negy ketszazforintosnyi a sarkaimon, amiken konkretan a husom latszik, az achilleszem igy bedurrant ahol a turabakancs szára tartotta, hogy puposodik, de ahogy ujra lábbeli jon ram rohanok, mire a caminorol hazatersz tan elo is keveredek a Mecsekben ha a jeti meg a medvék is ugy akarjak es aztán himzunk egyet közösen! ;)
 
Azt még azért el kell mesélnem, hogy Gergő szerdán Hűvösvölgyben kirándult az ovival a kisvasúttal. Láttam nappal ment arra esőfelhő, délután megkérdeztem esett-e. Néz rám értetlenül, majd megszólal:
Miért esett volna, mikor végig énekeltük a süss fel napot!
Evidencia... ;)
 
Van némi testi akadálya, ugy negy ketszazforintosnyi a sarkaimon, amiken konkretan a husom latszik, az achilleszem igy bedurrant ahol a turabakancs szára tartotta, hogy puposodik, de ahogy ujra lábbeli jon ram rohanok, mire a caminorol hazatersz tan elo is keveredek a Mecsekben ha a jeti meg a medvék is ugy akarjak es aztán himzunk egyet közösen! ;)
Várlak! :)
Én arra gyúrok,hogy megússzuk hólyag nélkül! Bejáratott bakancsok,speckó zoknik.... aztán majd meglátjuk!:D:D:D:D:D:D
 
Azt még azért el kell mesélnem, hogy Gergő szerdán Hűvösvölgyben kirándult az ovival a kisvasúttal. Láttam nappal ment arra esőfelhő, délután megkérdeztem esett-e. Néz rám értetlenül, majd megszólal:
Miért esett volna, mikor végig énekeltük a süss fel napot!
Evidencia... ;)
megállazeszem, hogy a szülő milyen butaságot tud néha kérdezni?:rohog::rohog::rohog:
 
A falatka kertemben az egy szem sárgabarackfa roskadásig van gyümölccsel, amelyet próbálom megóvni alátámasztásokkal (ágtörés helyett) Ahogy a kép is mutatja már egy "állványerdő" van a fa körül. A klematisz virágai nagyon tetszenek, de már elnyílóban van a kaktusz. Az illatos lonc 1000-rel virágzik egy méhzenekar játszik benne és elképesztően finom illatokat áraszt.
 

Csatolások

  • barackfa megtámasztása.jpg
    barackfa megtámasztása.jpg
    128.2 KB · Olvasás: 29
  • barackfa.jpg
    barackfa.jpg
    71.5 KB · Olvasás: 26
  • kaktusz.jpg
    kaktusz.jpg
    89.5 KB · Olvasás: 26
  • klematisz 1.jpg
    klematisz 1.jpg
    74.9 KB · Olvasás: 27
  • klematisz 2.jpg
    klematisz 2.jpg
    60.4 KB · Olvasás: 25
  • illatos lonc.jpg
    illatos lonc.jpg
    118.7 KB · Olvasás: 28
Oldal tetejére