Duplacsavar

Az sz betűt kicseréltem cs-re és az "ó" betűt hagytam el. Mivel a kettős betűk egynek számítanak, szerintem talán jó volt.

kacska
 
(Igaza van sivecstének, ebben a játékban az "a" és "á" betű külön karakternek számítanak, így valóban triplacsavar volt. Én sem vettem észre elsőre. Ugorjunk!;))

Panka
 
Oldal tetejére