Hírek Eldőlt a választás, Magyar Péter kétharmaddal alakíthat kormányt, mutatjuk az adatokat

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.
Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás
Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében
Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.

Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás

Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében​


Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

1776026766286.png
 
A rendkívüli kormányülés után kezdődő parlamenti ülés napirendjén szerepel a médiatörvény-módosítás és az uniós pénzek hazahozatalát célzó jogszabálycsomag is.
Úgy is kell ha átgondolt
feszített tempó mert ezek mind egymásba áthidaló (érintő)
módosítások
Csal ne szőjék szakadtra lukasra a hálót.
Minél komplexebb annál több hiba lehet.
És már sem gránitra épülő.
 
"..Magyarország a rokonságok és a panamák lápvilága. Ez egy olyan furcsa ingovány, hogy aki ebbe beleplántálódik vagy akklimatizálódik, vagy elpusztul. Az olyan növények, amelyek szeretik ezt a nedvdús talajt, buja nagy virágokat hajtanak, azok, akik nem szeretik, belefúlnak a sárba..."
Móricz Zsigmond Rokonok 1932
Setni ,
igen ez nagyon is jellemzö a politikára , de sajnos gondolom majd mindenhol szerte a világban .
Amugy Budapesten még egy útca is lett egy fura politikusról elnevezve aki testvérével együtt egy képviselötársát szóváltás közben lelötte ! Természetesen majd fellett mentve , valamikor ugy az 1930-as években történt ez az eset .
 
Setni ,
igen ez nagyon is jellemzö a politikára , de sajnos gondolom majd mindenhol szerte a világban .
Amugy Budapesten még egy útca is lett egy fura politikusról elnevezve aki testvérével együtt egy képviselötársát szóváltás közben lelötte ! Természetesen majd fellett mentve , valamikor ugy az 1930-as években történt ez az eset .
Na és a Zsilinszki testvérek? Áchim András megölése?
 
Ishmael ,
pontosan rájuk gondoltam , név nélkül !
Van -vagy volt - olyan település, ahol Bajcsy utca és Áchim utca is van
Gyilkos es áldozat egyformán megtisztelve.
Merthogy nem véletlenül vittek a testvérek pisztolyt magukkal, amikor "meglátogatták"Áchimot otthonában.
Aztán persze nem ïtélték el őket, hogyisne, hisz szívességet tettek a hatalomnak
 
Setni ,
igen ez nagyon is jellemzö a politikára , de sajnos gondolom majd mindenhol szerte a világban .
Amugy Budapesten még egy útca is lett egy fura politikusról elnevezve aki testvérével együtt egy képviselötársát szóváltás közben lelötte ! Természetesen majd fellett mentve , valamikor ugy az 1930-as években történt ez az eset .
Nem az urambátyám és nem a panamázásra példa a Bajcsy-Zsilinszky képviselő esete
És nem is a hatalomnak tett szívessége miatt
Hisz már akkor is nemzeti szocialista ellenes volt
ezért nem is szívesség .
Az Áchim persze jobban volt veszély a fennálló rendszerre
Egyszerű hatalmi szóváltás nem felbéreltség
A szüleiket szidta Áchim újságban.

"A politikai ellenfeleivel szemben rendkívül durván fellépő Achim L. András, egy cikkében (Békéscsabai Ujság, 1911. máj.) "
id. Zsilinszky Endrét gyalázta, ezért a Zsilinszky-testvérek felelősségre vonták a lakásán.

Élethelyzet az is hogy abban az időben a tüntetések és a párt csoportok között, egymásra is támadtak
Önvédelmi fegyver kint az utcán is kellett(ha volt)
Egy erősen forrongó időszakban.

Zsilinszky Nemzeti Radikális Pártja egyesült a kisgazdákkal (1936). Kiteljesedett publicisztikai tevékenysége, sokat foglalkozott társadalmi kérdésekkel, az akkor napirendre került zsidókérdésben is teljesen szembefordult a kormánypolitikával.
Majd pont most sejtetnénk mi volt a szóváltás eredő oka és motivációja?
a halál oka és egyes tanúk szerinti ellentmondás
Miatt sem kell ezt kihámozni, nem is lehet.
Zsilinszky ekkor Horthy kormány ellenes volt
Az Áchim is
És egymás ellenfelei is voltak mert az Endre fkgp-s
Az Áchim meg Parasztpártis.
_______________
egy egy kész utcát kapott mindkettő 1945 után
Politikai okból kereszteltek és hőssé avatottak
 
Utoljára módosítva:

"Magyar Péterék ledobták a jogi atombombát...


A köztársasági elnök hivatala azt közölte, hogy Sulyok Tamás „egyelőre nem kommentálja a javaslatot”, ugyanakkor ismételten felhívta a figyelmet a jogállamiság elvének tiszteletben tartására, és óva intett a közhatalom önkényes gyakorlásától, valamint a kétharmados parlamenti többség adta lehetőségek korlátok nélküli érvényesítésétől."


Sulyok Tamásnak az 5 év minden felelőség nélküli gondtalan élete gyorsan megszakadt.
Vége a luxus utazásoknak és a múzeum rablásoknak. :D
 
Név kitalálásban már elől vagyunk
Tisztítótűz
Magyar Péter hangsúlyozta, hogy a „Tisztítótűz-művelet” jelenlegi korrupciós rendszer felszámolása, célja nemcsak a jelenlegi korrupciós rendszer felszámolása, hanem olyan garanciák kialakítása is, amelyek megakadályozzák egy hasonló rendszer újbóli kiépülését.

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal vezetői állandó rendőri védelmet kapnak.
 

"Magyar Péterék ledobták a jogi atombombát...


A köztársasági elnök hivatala azt közölte, hogy Sulyok Tamás „egyelőre nem kommentálja a javaslatot”, ugyanakkor ismételten felhívta a figyelmet a jogállamiság elvének tiszteletben tartására, és óva intett a közhatalom önkényes gyakorlásától, valamint a kétharmados parlamenti többség adta lehetőségek korlátok nélküli érvényesítésétől."

Sulyok Tamásnak az 5 év minden felelőség nélküli gondtalan élete gyorsan megszakadt.
Vége a luxus utazásoknak és a múzeum rablásoknak. :D
A fing elszáll, csak az üres szatyor marad utána.
 
Magyar Péterék ledobták a jogi atombombát
Hack Péter lapunk kérdésére az Alaptörvény-módosító javaslatról kifejtette: „A kormány honlapján közzétett szöveg kilenc pontban foglalja össze a módosító javaslat tartalmát. Ezek között vannak olyan pontok, amelyek népszerűek és szakmailag is megalapozottak, és vannak olyanok, amelyek népszerűek, de kisebb vagy nagyobb mértékben problematikusak. Ahogyan azt korábban többször elmondtam, vannak olyan közjogi tisztségek, amelyek betöltésére az elmúlt időszakban a jogállami normák megsértésével került sor. Ezen pozíciókból jogállami érvekkel le lehetne váltani a pozíciók betöltőit, természetesen nem a kollektív bűnösség talaján.”
A jogtudós szerint


a legnagyobb probléma abból adódik, hogy nyilvánvalóan nincsenek alkotmányos, jogállami indokok a köztársasági elnök elmozdítására. A kormány a választott megoldással megszünteti a kormánytól független közjogi pozíciók jogi védelmét. Ha a 17. Alaptörvény-kiegészítést elfogadja az Országgyűlés, akkor ezzel olyan precedenst teremt, aminek alapján a választók relatív többségének támogatását élvező kétharmados parlamenti többség bármikor, bármely közjogi tisztségviselőt egy, a mostanival azonos tartalmú Alaptörvény-kiegészítéssel el tudja távolítani tisztségéből. Ezzel gyakorlatilag felszámolja a „kormánytól független közjogi tisztség” intézményét.
 
A fing elszáll, csak az üres szatyor marad utána.
Első lépés után miként fogsz halleújázni ha még 2-3 hónap múlva is ennyi a hír
atombombát máskor is dobott már Magyar Péter
Ne emlékeznél?
Akkor az elmaradt,
jött a lassú-víz partot mos
 
Utoljára módosítva:
"Magyar Péterék ledobták a jogi atombombát...
Ez szemre valóban Nagy Sándori gordiuszi csomó átvágás
Nem indokol nem hivatkozik csak kijelenti
Az Alaptörvény záró és vegyes rendelkezései az államfő eltávolításával egészülnének ki:


Az Alaptörvény módosításának hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
Ez egy Fideszes tipusú becsempészés
és konzultáció is egyben:
Az Alaptörvény módosítását öt napig lehet véleményezni, már több mint ezer reakció érkezett.
 
Utoljára módosítva:
A fing elszáll, csak az üres szatyor marad utána.
Kiváncsi vagyok a "küzdelem" kimenetelére.

Eltudom képzelni, hogy ilyen körülmények között az öregnek elege van a köztársaságielnökösködésből.
A választások előtt csak aláírni és semmit se mondani volt a feladata.
Most is orbán ugráltatja.
 
Ez szemre valóban Nagy Sándori gordiuszi csomó átvágás
Nem indokol nem hivatkozik csak kijelenti
Az Alaptörvény záró és vegyes rendelkezései az államfő eltávolításával egészülnének ki:



Ez egy Fideszes tipusú becsempészés
és konzultáció is egyben:
Az Alaptörvény módosítását öt napig lehet véleményezni, már több mint ezer reakció érkezett.
Mindenesetre az ex lakájsajtó őrjöng.
 
Megáll az eszem...:D

NYÍLT LEVÉL

Az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában tömeges elbocsátások zajlanak. Családok egzisztenciája, emberi sorsok kerültek válságba.
Úgy véljük, nem csak addig kell polgári értékrendet valló patriótának lenni, amíg könnyű, hanem akkor is, amikor nehéz. Sőt, akkor kell csak igazán kitartani az értékeink mellett.

A nemzeti tőkések a magyar vállalatok preferálásának korábbi kormányzati programja révén hatalmas vagyonokra tettek szert. Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartania a hátát a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is.

Ezért úgy véljük, most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését.
Arra kérjük hát a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához! Továbbá elvárjuk, hogy a média világában most állásukat vesztett szakemberek számára azonnal kínáljanak munkát, helyzetük megoldásában érdemben vállaljanak felelősséget!

Dr. Navracsics Tibor

Dr. Ferencz Orsolya
 
Kiváncsi vagyok a "küzdelem" kimenetelére.
a küzdelembe már be van építve a folytatás
Ez még mindig a Nagy Sándori megoldás:
Csak lasabb


"Ha Sulyok a szavazás után nem írja alá a módosítást, akkor szembemegy az Alaptörvénnyel és a jogszabályokkal, mondta a miniszterelnök a hétfő délutáni sajtótájékoztatóján. Ebben az esetben szerinte „okkal és alappal megindítható ellene a megfosztási eljárás”.
sak matt
Csak hosszadalmas
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)
babrafax wrote on Pacalka's profile.
Szia,

a coolcomics átvette a honosítást. A 2-6 rész folyamatosan felrakásra kerül. a 3 -dik album pár héten belül. Viszont nagy segítség lenne egy francia vagy angol nyelvű Lorna 1 -es album. Az első rész bármelyik nyelven neked nincs meg?

Üdv : Alex

Statisztikák

Témák
39,239
Üzenet
5,062,395
Tagok
631,084
Legújabb tagunk
Tutyis81
Oldal tetejére