Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Üdvözletem küldöm, minden kedves idelátogatónak.
Részben én is azért vagyok itt, mert szeretem az érdekes és ritka felvételeket és magam is meg szeretnék osztani párat a sajátjaim közül, bár nem tudom elég értékesnek fogjátok-e tartani.
De azt mondják ... Próba, cseresznye ...
;)
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére