Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Sziasztok

Én egy ajánlás útján kerültem ide és örülök hogy rátok találtam. Én nyíregyházán élek, és szeretek keresztszemezni, csak nem sok időm van rá. Majd jövök én is pár képpel,amiket eddig készítettem. Addig is minden jót mindenkinek.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére