Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
A csomagtartója hatalmas: 215 liter. Még nem tudtam telepakolni. Nem is értem miért is vesznek nagyobb csomagterű autót az emberek.
 
Évente 12 szer kell valami nagyobbat vinni Aból B-be, arra ott a tehertaxi. Ráadásul a kocsim se megy tönkre!
 
Nyaralni néha autóval megyek a kedvesemmel: ilyenkor még tetőbox se kell, mert a hitelkártyáink elférnek a zsebünkben. :)
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére