Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Hello

Hello Melitta!

Csak beköszönök, üzenetet gyűjtve.
De ha már itt vagyok, érdekelne, hogy hogyan élsz te ott Torontóban?
Mivel foglalkozol? És hány óra van ott most éppen?:)
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére