Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Most kezdjek hülyülni?
Írjam azt, hogy ingyen repülőjegyek kínálok Kanadába, ha a jobb alsó sarokban a köszönöm gombra klikkeltek??? :)
No mindegy ...
Nem az első alkalom, hogy az emberiségbe vetett hitem összeomlik. :(
Majd építek egy másikat :D
 
Most kezdjek hülyülni?
Írjam azt, hogy ingyen repülőjegyek kínálok Kanadába, ha a jobb alsó sarokban a köszönöm gombra klikkeltek??? :)
No mindegy ...
Nem az első alkalom, hogy az emberiségbe vetett hitem összeomlik. :(
Majd építek egy másikat :D

Kedves Sanc62!
Nézd el kérlek tudatlanságomat, bár olvasgattam a fórumszabályzatot, de nem tudom még, mi is lesz akkor , ha megköszöni valaki a hozzászólásomat, vagy én köszönöm másét. Sajnálom, hogy akaratomon kívül ilyen "vihart" idéztem elő.
 
DRAVBRI!
Nem volt ez vihar, csak egy fájó sóhaj, semmi egyéb!
És ha kicsit jobban figyeltél volna, láthatod, hogy a jobb alsó sarokban látszik egy KÖSZÖNÖM gomb ... Nos ... ezt kell megnyomnod ahhoz,hogy viszonozd azt, amivel téged is előnyhöz juttatnak téged mások ...
Nem a Te bejegyzéseid által jutsz a 20 szavazathoz, hanem mások segítségével.
S ha megnézed a bejegyzéseidet láthatod, hogy az összes beszólásod alján ott figyel az én nevem is, akik MEGKÖSZÖNTÉK a bejegyzésedet, azaz pontokhoz jutattak Téged.
Kellemes itt tartózkodást kívánok.
 
Most kezdjek hülyülni?
Írjam azt, hogy ingyen repülőjegyek kínálok Kanadába, ha a jobb alsó sarokban a köszönöm gombra klikkeltek??? :)
No mindegy ...
Nem az első alkalom, hogy az emberiségbe vetett hitem összeomlik. :(
Majd építek egy másikat :D

Másik hitet v másik emberiséget?!
Mindkettőt támogatom ;)
 
Szia ANI!
Mivel nem én vagyok a teremtő, csupán hitet próbálok építeni újat, hogy aztán azt is összedönthessék! :D
 
Szia ANI!
Mivel nem én vagyok a teremtő, csupán hitet próbálok építeni újat, hogy aztán azt is összedönthessék! :D
 
Talán ezért is szeretem a mesefilmeket! :)
Ott még előfordulnak, gáncstalan lovagok és őszintén szőke és ártatlan király kisasszonyok! :)

Ha összedönthető hited van, akkor nem jó helyről építkezel :$ az igazi hit nem lerombolható! Ne másokban higgy, hanem magadban, mert az biztos bármi történjen is - és akkor nem kell újrakezdeni az építkezést sem. (vagy valami megdönthetetlenben :p)

Mese? Ajánlom: The secret of kells
Keress rá! Fantasztikus!! Sajnos magyarul nem jelent meg :(, pedig tele van magyar elemekkel!
Sajnos én sem vagyok szőke, sem kisasszony, úgyhogy nem tudok segíteni :p Habár őszintének őszinte vagyok!
Üdv.
 
Kedves ANI!
Az őszinteség egyetlen dologra jó.
Hogy mások visszaélhesseneke vele, míg te nyugodt álmot készülsz aludni! :)
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére