Én se vagyok nagy irodalmár, de azért kösz.Kreáltam egy mindegy mit ír be szóláncot a kezdőknek... azt se használják...
Talán túl egyszerű.
Köszönöm még egyszer!!!Aki gyorsan szeretne a 20 hozzaszolast osszedni,
Aki csak be szeretne koszoni.
Itt a lehetoseg![]()
en is kosziKöszönöm még egyszer!!!
köszi 3
meg 17
meg 17Nekem már 13!
haladok en isNa most már csak 1 van hátra![]()
igaz!!!Az igaz szerelem ritkaság,
de jobb mint a másnaposság