Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
bocsánat

sziasztok!
Nagyon szeretnék egy Vonnegut könyvet elolvasni, és ehhez 20 hozzászólás szükséges.. meg még 2 nap :(
szóval belekezdek
 
egyébként ez elég sok energiát vesz el... ki tudja mennyi fa... hm
nem fogok itt kötekedni, de lehet hogy lenne más megoldás is. nem?
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére